מכולות לפינוי פסולת בנייןמאחר וכמעט בכל שיפוץ רבים זקוקים לשירותי פינוי פסולת בניין ובוודאי גם חברות בנייה, קבלני שיפוצים וחברות לפינוי דירה כולל מרכזי קניות, מוסדות ציבור, מפעלים ותעשיות יש צורך בשירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין. באמצעות הצבת מכולות לפינוי פסולת בניין באתר ניתן לפנות בקלות רבה את הפסולת שנצברה לאתרים המורשים ולמפעלי מחזור שונים.

Pixabay

מהן מכולות לפינוי פסולת בניין?

מכולות לפינוי פסולת בניין הן מכולות אשר עוזרות לנו בעת תחילת הבנייה והשיפוצים או סיום הבנייה והשיפוצים, לפנות את הפסולת לאתרי אשפה מורשים או מפעלי מחזור שונים. המכולות מגיעות בסוגים ובגדלים שונים ומותאמות לצורכי הלקוח, ובטרם ההשכרה כדאי להתייעץ עם איש מקצוע על מנת להתאים את המכולות לסוג העבודה וצרכי הלקוח.

כיצד בוחרים מכולות פסולות לפינוי פסולת בניין?

על מנת לבחור מכולות לפינוי פסולת בניין יש לשים לב לדברים הבאים אשר יקלו עליכם בבחירה עצמה.

סוג הפסולת לפינוי

בהתאם לסוג פסולת הפינוי ניתן להשכיר את סוג המכולה שמתאימה לפסולת שלכם. חברות מקצועיות ובעלת ותק בתחום יציעו לכם מגוון נרחב של סוגי מכולות ויתאימו אותם בהתאם לצרכים האישיים שלכם וסוג הפסולת שיש לפנות לאתרים. רוב המכולות לפינוי פסולת הינן מכולות אשר מתאימות לפינוי פסולת בניין, כלומר, בעיקר פסולת יבשה, אך ישנן מכולות לפינוי פסולת תעשייתיות, לפינוי עץ וגבס, פינוי כימיקלים ועוד. קיימות גם מכולות לאיסוף אשפה רטובה או מכולות רכות עם מנגנון דחיסה אשר באמצעות הדחיסה תוכלו להגדיל את נפח האחסון וכך גם המכולה עצמה תידרש לריקון בקצב איטי יותר.

כמות הפסולת:

בבואכם להשכיר מכולה לפינוי פסולת בניין חשוב להתאים את המכולה בהתאם לכמות הפסולת הקיימת והצפויה. בכל חברה העוסקת בפינוי פסולת בניין תמצאו גדלים שונים של מכולות לפינוי פסולת כאשר השכיחים ביותר הם: מכולה של 8 קוב, מכולה של 14 קוב, מכולה של 20 קוב ומכולה של 32 קוב.

 

חשוב: הצהרה על כמות פינוי פסולת בניין הנה תנאי לקבלת טופס 4 מהרשויות.

 

הצבת המכולה ומיקומה:

למיקום העבודה יש חשיבות רבה לקביעת סוג וגודל המכולה. אם מדובר על מרכזי ערים צפופות לרוב לא תוכלו להציב מכולה גדולה באמצע הרחוב. אך אם מיקום העבודה היא בעיירות פיתוח או מקומות לא צפופים או אפילו אתרי בנייה יהיה צורך בהשכרת מכולות גדולות לפינוי פסולת הבניין שהצטברה.

אופן העמסת פסולת אל תוך המכולה:

הצורה שבה אנו מפנים את הפסולת לתוך המכולה שונה באתרי בנייה מאשר ברחובות של ערים מרכזיות. באתרי בנייה ושיפוצים ניעזר לפינוי הפסולת בשרוול שיעזור לנו לפנות את הפסולת, אך במקרים אחרים נצטרך להיעזר בשירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין. השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין יעזרו לנו מאוד ואף יקלו על העבודה באתר הבניין עצמו. תוכלו להשליך את הפסולת למכולות באמצעות שרוולים, שופל, בובקאט ועוד.

מתי עלינו להיעזר בשירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין?

ניעזר בשירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין במקרים בהם אנו מתחילים בעבודות בנייה או שיפוצים או במפעלי תעשייה, ומרכזי קניות וכן עסקים שונים השימוש בשירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין הוא באופן קבוע ויום יומי לכן הוא נמצא באופן קבוע באתר עצמו, והחברות קובעות את מועדי הפינוי של המכולות עצמן.

מה המחירים של השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין?

המחירים של מכולות לפינוי פסולת בניין משתנים בהתאם לגודל המכולה, תדירות הפינוי בה, סוגי השירות וכו'. מחירי השכרת המכולות כוללות הובלה של המכולה וכן פינוי הפסולת לאתרי האשפה המורשים. המחירים נעים בין 800-1900 ₪. כאשר השכרת מכולה לפינוי פסולת בגודל 8 קוב עולה בין 800-960 ₪ ואילו השכר מכולה לפינוי פסולת בגודל 20 קוב עולה בין 1660-,1,950 ₪. המחירים משתנים בהתאם למרחק ומשך זמן השימוש בהם, לכן יש לקחת זאת בחשבון בעת הזמנת מכולות לפינוי פסולת בניין.

 

מוגש באדיבות יוסי נשיא השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין. https://www.yossinassi.co.il

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה