מבחן פסיכומטרי הוא אחד הפרמטרים החשובים בעת הגשת מועמדות ללימודים אקדמאיים בארץ. בעבר בכל מוסדות החינוך הגבוה בישראל כדי להתקבל ללימודים היה על המועמד לעמוד במבחני מיון בכתב ובעל פה. לפני כשלושה עשורים עברו מוסדות אלו לדרוש מהמועמדים בנוסף לתעודות רלוונטיות למקצוע הנדרש גם מבחן פסיכומטרי ואפילו קבעו לכל מקצוע את רף הציונים הנחוץ כדי להתקבל לפקולטה המבוקשת.

Shutterstock

מור קורן – הבטחה למצוינות

בית ספר מור קורן הוקם בשנת 2006 ומאז למדו בו תלמידים רבים. הוא הוותיק מבין בתי הספר הפרטיים. המורים המלמדים בבית הספר הם הטובים שניתן להשיג בארץ ותוצאות והצלחת מבחני הפסיכומטרי מעידים על עצמם.

למה דווקא מור קורן

הלימודים בבית הספר מתקיימים באווירה נעימה וניחוחה. כיתות הלימוד מכילות עד שמונה תלמידים בכיתה שמקבלים הרגשה של שיעורים פרטיים, אישיים. הייחוד של בית ספר מור קורן הוא ביחס האישי שניתן לכל תלמיד ותלמיד. מור קורן חוות דעת מציינת שהדבר משתקף במספר התלמידים הרב שלמדו ועדיין לומדים לאורך כל השנים מאז היווסדו של בית הספר. כל שנה גדל מספר התלמידים המבקשים ללמוד בבית הספר מור קורן וזוהי ההוכחה שבית הספר מספק לתלמידים לימודים ברמה גבוהה עם הבטחה להצלחה במבחן, עם תוצאה של 700 נקודות. החומר המשונן עם התלמידים נלקח מבחינות של השנים האחרונות מה שמבטיח שהחומר הלימודי הוא עדכני.

הפרסום הטוב שיש לבית ספר מור קורן נעשה בעיקר על ידי תלמידי עבר. רוי רומי ורחלי עברו בהצלחה את המבחן ופנו, כל אחד, ללימודים גבוהים באוניברסיטאות החשובות של ישראל. לדבריהם ללימודים בבית ספר מור קורן היא הסיבה להצלחתם הגדולה. טל דין ומזי התקבלו ללימודים גבוהים במכללות הנחשבות בתחום האומנות. גם הם מעידים שההצלחה שלהם במבחן הפסיכומטרי נובע מההשקעה של מורי בית הספר על כל פרט ופרט מקטן ועד גדול.

עדות התלמידים האלו מוכיחה שעם התייחסות נכונה מצד מורי בית הספר לכל אחד מהתלמידים כאילו היה התלמיד היחיד, והלימוד הרציני אפשר להגיע לתוצאות גבוהות ולהצליח בהמשך הדרך. מורי בית הספר מקדישים גם זמן לצד הרגשי של התלמידים.

השקעה אישית בכל תלמיד

כל התלמידים שנרשמים לאוניברסיטאות בארץ מתקבלים ללמודים ללא היסוס ומור קורן חוות דעת מציינת שעובדה זו כרוכה בהצלחתם הגבוהה במבחנים הפסיכומטריים המתקיים בבית הספר. ההצלחה נובעת מהדרכה ברמה גבוהה על ידי מורי בית הספר, הסבלנות שהם משקיעים בלימודים והיחס האישי שכל תלמיד מקבל.

תלמידים של בית ספר מור שלא הצליחו להגיע ליעד הרצוי (תוצאה של 700 ויותר) ימשיכו וילמדו עד שיצליחו להגיע לתוצאה הרצויה. מורי והנהלת בית הספר יעודדו את התלמידים ויעניקו להם שעות לימוד כדי שהתוצאה תשתנה. תלמידים אלו ישמשו בעתיד כשגרירים של רצון טוב ויפרסמו, על פי מור קורן חוות דעת טובה על בית הספר עם המלצות חמות לבוא ולהירשם ללימודים במור קורן.

מור קורן חוות דעת

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה