כאן אנחנו ממליצים על השתלת שיער dhi. מדובר על השתלת שיער בשיטה בלעדית המעניקה מענה מושלם ללא כאבים!

 מה הבעיה בקרחת

 

למי מתאימה שיטת DHI ?

כל מי שסובל מנשירת שיער או גרוע יותר מהתקרחות של ממש, יודע עד כמה לא נעים הדבר. זה משפיע על הדימוי העצמי ועל הביטחון העצמי ולמעשה זה עשוי להשליך על כל תחומי החיים. מסיבה זו מחפשת האנושות פתרון לבעיה. אז נכון שיש לנו כמה וכמה פתרונות.

אך כל אחת מהן יש לה את החיסרון שלה. הרבה מוותרים מלכתחילה על כל אותם מהלכים רק בגלל שהם לא רוצים להתאכזב מהתוצאות. אז אנחנו כאן כדי לבשר לכם על השתלת שיער בחו"ל באמצעות שיטה ייחודית אשר בה מושתלים זקיקי השיער באופן כזה שהתוצאות תהיינה הכי טובות ומהלך ההשתלה יעבור ללא כאב כלל.

 dhi השתלת שיער לגבר

 

השתלת שיער בטורקיה 

השתלת שיער בטורקיה באמצעות שיטת dhi, היא כיום השיטה החדשנית והכי מתקדמת בכל העולם. מדובר בהצלחה של 17% יותר שיער, עם שליטה מלאה בכיוון. הצמיחה אינה דורשת גילוח של החלק העליון והמטופל מחלים במהירות לאחר ההשתלה. חשוב לציין כי המטופל לא יחוש כלל בכאב היות וההשתלה מתבצעת באמצעות הרדמה מקומית.

 

איך זה מתבצע בפועל?

ראשית, נבדק כל זקיק שיער ועובר בקרת איכות, זאת על מנת שניתן יהיה לוודא כי אכן מדובר בזקיק תקין ושלם. רק אז הוא יושתל. הבדיקה מבטיחה כי אחוזי הזקיקים המושתלים המוצלחים יהיה גבוה הרבה יותר.

בנוסף, ניתן להשתיל באמצעות שיטה זו הרבה יותר זקיקים, היות וקוטר המחט אשר משמש להשתלה בשיטה זו היא מותאם לגודל הזקיק שזה בין 0.6 ועד 0.12 מ"מ. כך שאפשר להגיע להשתלה של הרבה יותר שיער בכל ס"מ שיער אשר בו מבצעים את ההשתלה. באופן כזה הפציעה אף היא מינימלית והגלד הקטן שנוצר בכל זאת, מחלים מהר מאוד.

טורקיה – זה המקום

כיום, ההמלצה היא לעבור את הטיפול דווקא בטורקיה, שם נמצאת רשת ההשתלות הגדולה, המנוסה וגם האיכותית ביותר. כדאי לזכור שמדובר בסך הכול בטיסה של חצי שעה עד שעה וחצי ושווה לעשות את המאמץ.

 

נכתב בשיתוף פעולה עם

 Hair Master – הפכו את החלום למציאות

השתלות שיער בחו"ל

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]