יועץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים"יותר עסקים קטנים ובינוניים נסגרים בשנה הראשונה" כן, זו היא לא המצאה שלנו אלא עובדה קיימת בשטח, יותר ויותר עסקים נסגרים כבר בשנה הראשונה להקמתם והמצב.. לא מזהיר. יש לא מעט סיבות אשר בגינן העסקים נסגרים כאשר העיקריות מביניהן הן: חוסר ידע בדרכים הנכונות להתנהלות, חוסר קבלת ייעוץ חיצוני מקצועי ושכירתו שלו יועץ עסקי, אי מעקב אחרי תוכנית עסקית או אי קיומה של תוכנית כזו מלכתחילה, כישלון וחוסר הצלחה בתחום הגדלת מחזור מכירות ועוד שלל סיבות מגוונות. החדשות הטובות הן שניתן למנוע לא מעט מהסיבות האלו ודיי בקלות.. רוצים ללמוד כיצד? הצטרפו אלינו בשורות הבאות.

Shutterstock

שורדים את השנה הראשונה

כאשר עולה בכם המחשבה והרצון גדל לצאת אל חיי העצמאות ולהקים עסק, עליכם לפעול באופן מסודר על מנת להצליח להקים את העסק נכונה ולדעת כיצד לנהל אותו – זאת על מנת שלא להגיע למצב בו אתם נאלצים לסגור או חיים על החסכונות. עסקים רבים כבר השכילו להבין כי הם לא יודעים תמיד הכל ושוכרים את שירותיו של יועץ עסקי המעניק להם ייעוץ כלכלי / שיווקי / ארגוני / פיננסי ולעיתים זהו בדיוק הדבר אשר עושה את הבדל.

חוקי הכלכלה גורסים כי "אורח לרגע רואה כל פגע" וקיומו של ייעוץ עסקי, יראה את כל הנקודות החלשות והחולשות של העסק מבחוץ, נקודות וחולשות שאתם לא תמיד תצליחו לראות כי אתם עמוסים מדיי או פשוט לא יודעים היכן להסתכל וכיצד לנתח זאת. ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים כאחד, מביא לאותה התייעלות ארגונית לה עסקים רבים משווים וכידוע, ככל שאתם יעילים יותר כך הסיכויים שלכם לגדול ולצמוח גדלים.

Shutterstock

תוכנית עסקית

כתיבה והכנה של תוכנית עסקית הוא משהו שהינו בגדר הכרח לכל עסק ובמיוחד בשנים הראשונות לקיומו. עסקים רבים לא מכינים תוכנית עסקית ובטוחים שהם יצליחו להבין לבד כיצד לנהל את העסק כי הרי הם מקצועיים בתחומם אך המציאות מראה אחרת ולא תמיד, במהלך שגרת העבודה, יש זמן או יכולת לראות מעבר לעומס העבודה.

לסיכום, אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני או עומדים לפתוח עסק בעתיד הקרוב, גשו אל יועץ עסקי ודעו לאן אתם נכנסים. ייעוץ עסקי הוא MUST ואנחנו ממליצים מאוד שלא לפסוח על שלב זה. למעשה, הטיפ הכי טוב שנוכל להעניק לכם הוא שלא רק לקבל ייעוץ עסקי ראשוני אלא להמשיך ולעבוד במקביל עם יועץ עסקי גם כאשר אתם חושבים שלא ניתן ללמד אתכם כלום.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה