טיפים להוצאת ויזת משקיע 2E2E ויזת משקיע תהווה את דלת הפתיחה לארה"ב. אם יש לך ויזת תייר או שחשבת להוציא אחת, תהיה לך אפשרות לטייל ברחבי המדינה, אך לא לעבוד או לגור שם באופן קבוע. כמו כן, ויזת תייר תאפשר לך לתקופה שלא עולה על חצי שנה. אם המטרה שלך היא לעבור לארה"ב, להשקיע במדינה או לעבוד בה, הטיפים הבאים יעזרו לך לעשות זאת.

.

טיפ ראשון – הבנה מהן האפשרויות העומדות לפניך

חשוב מאד להבין מהן האפשרויות העומדות לפנייך ואילו ויזות קיימות. ישנה ויזת 1B או 2B שמיודעת לתיירים וישנה ויזת 2E למשקיעים. על מנת לעבור לארה"ב יהיה עלייך להכיר יותר את הוויזה הזו ולפעול כדי לקבל אותה. את התהליך ניתן לבצע לבד ועם זאת כדאי לשקול לבצע אותו עם חברה מנוסת שמכירה היטב את התחום.

טיפ שני – מילוי מקצועי של כל הטפסים לקראת קבלת 2E ויזת משקיע

על מנת להוציא ויזת משקיע 2E יהיה עלייך למלא טפסים שונים. חשוב מאד למלא כל פרט בטופס בצורה הנכונה ובמידת הצורך להתייעץ כיצד למלא אותו. חשוב מאד להכין מראש את כל מה שנדרש ולהביא בחשבון כי בקשות יכולות להיפסל לא רק על אי התאמה אלא גם על אי מילוי נכון של הטפסים. כיוון שמדובר בעתיד שלך, אין לזלזל בהגשת הבקשה ועדיף להתייעץ על פני לקבל סירוב לבקשה.

טיפ שלישי – לא להגיע לארה"ב ללא ויזה מתאימה

יתכן שחשוב לך להגיע אל ארה"ב כדי לדעת מהן האפשרויות העומדות לפנייך. יכול להיות שחשוב לך לטייל, למצוא מקום מגורים לפני שתקבל החלטה אם לעבור או לא. במקרה זה באפשרותך להוציא ויזת תייר לפני הוצאת ויזת 2E למשקיעים. כמו כן, מומלץ לברר מראש אם כדאי להוציא אותה או אם כדאי להוציא ישר את ויזת המשקיעים. התייעצות מוקדמת יכולה לחסוך אי נעימות.

טיפ רביעי – התייעצות עם חברה המתמחה בתחום

חברה המתמחה בהוצאת ויזת משקיע 2E ומכירה את האופציות השונות העומדות לרשותך היא החברה הנכונה לפנות אליה. החברה תוכל ללוות אותך לאורך כל הדרך, היא תוכל לבדוק מהן האפשרויות שלך, אילו הוכחות יש להציג לה ולהכין את כל הטפסים. למשל, כיוון שמדובר בהשקעה, יהיה עלייך להציג תוכנית עסקית. חברה מקצועית תוכל להכין איתך את התוכנית או לבדוק את התוכנית הנוכחית שלך ולהתאים אותה לדרישות של הגשת הבקשה.

טיפ חמישי – לזכור כי מדובר בהשקעה לחיים

עלייך לזכור כי הוצאת ויזת 2E למשקיע יכולה להשפיע על החיים שלך. רבים התחילו כך את חייהם בארה"ב ולמעשה יצרו לעצמם מציאות חדשה לחלוטין. כיוון שכך יש להתייחס לתהליך ברצינות רבה ולתהליך, להתייעץ עם חברה ולשקול לעבור את כל השלבים יחדיו. 2E ויזת משקיע יכולה להיות דרך נפלאה להתחיל חיים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה