האור שבקצה האריזה

העברת דירה כשלעצמה היא משמחת, מסמלת התחלות חדשות והתחדשות כללית. מה שמעיב על כל השמחה הזו הוא הלוגיסטיקה שכרוכה במעבר.

זה לא פשוט לארוז חיים שלמים בתוך ארגזים, למיין דברים שהיה לנו נוח לדחוק למגרות, למחסן, או לכל מקום בו אנחנו לא רואים אותם, ולכו תתמודד עכשיו עם כל מה שנצבר במהלך השנים, שלא לדבר על ערימות אין סופיות בחדרי הילדים, ריהוט שביר או גדול במיוחד, ו.. הבנתם כבר את הלך הדברים.

לכן, לצד שמחת המעבר, זה לא נדיר שיתווספו למילון המושגים שלכם מונחים כמו ייאוש, עייפות, בלאגן והרבה מאד ריצות.

חברות הובלה רבות ומצוינות יגיעו אליכם ביום המעבר עצמו. המובילים יצפו לראות בית ארוז כולו, ארגזים סגורים ושידות, מגרות וארונות ריקים מחפצים כדי שאפשר יהיה לפרק אותם או לשאת אותם לעבר המשאית. אבל הקושי הוא עד לאותו רגע המעבר. באריזה, בפירוק, בסימון הארגזים.

העברת דירה באשדוד בלי דאגות

יש מי שהרים את הכפפה. הכירו את חברת סידורים, ששמה לה למטרה להחזיר לכל מי שעובר דירה את שמחת החיים ואת הראש השקט.

לא עוד כאבי ראש ודאגות מיוצרות, לא עוד חיים בתוך קופסאות, ימים ארוכים טרם המעבר, ואין גם צורך לקחת ימי חופש מהעבודה רק כדי להכין את הבית לקראת המעבר.

אז מה הרעיון?

לפני כמה שנים טובות הוקמה החברה הראשונה בישראל ששמה לה למטרה לסייע לכל מי שעובר דירה לעשות זאת באופן נינוח, מסודר וקל ככל האפשר.

השירות הוא מלא ומקיף וכולל שירותי אריה על ידי אנשי אורזים מקצועיים ומנוסים, ובעיקר מסודרים. איתם ייחסכו לכם החיפושים אחרי קרטונים ופתרונות אחסון מאחר והארגזים מגיעים יחד איתם.

בעזרתם לא תצטרכו להפסיד ימי עבודה או לנסות לארוז כשסביבכם הילדים שמתווכחים איתכם על כל צעצוע שבור ומפריעים להתנהלות ואיתם תחסכו זמן יקר מאד.

האריזה מתבצעת במהירות, ביעילות, עם המון אחריות ושימת לב לפריטים שעלולים להשבר או להנזק, ואשר מקבלים תשומת לב מיוחדת ואריזה באופן שלא יפגע בהם.

יש פריטים שנדרש להם פירוק? בצוות המקצועי יטפל אף בפירוק הציוד הנדרש. כשמדובר ברהיטים יתבצע הפירוק על ידי נגר מיומן ומקצועי, כדי שהריהוט לא יינזק וניתן יהיה להרכיבו בקלות מחדש בדירה החדשה.

וזו רק ההתחלה

שלב האריזה הסתיים ועבר בקלות? השירות לא נגמר כאן. חברת סידורים מוצאת עברכם את מיטב חברות ההובלה באשדוד הסביבה, שיש להם מוניטין גבוה במעבר, צוות מיומן, מקצועי ולא פחות חשוב, אדיב ומתחשב.

הבחירה של סידורים במובילים מנוסים ואיכותיים נשענת גם על התמקדות ביחסי אנוש ושירות אנושי ורגיש, ועל כך אין פשרות, מאחר וקיימת הבנה מלאה לקושי הניכר הקיים בכל מעבר דירה, פיסי, לוגיסטי ואף רגשי.

שירות ההובלה כולל הובלת הציוד והפריטים למשאית וסידורם באופן יעיל ומקצועי. ניתנת תשומת לב מיוחדת לפריטים שבירים, יקרי ערך או עדינים. כמו כן, אם יש פריטים גדולים ובעלי נפח גדול, שלא ניתן להורידם במעלית או במדרגות, דואגים המובילים גם לשירותי מנוף לצורך הוצאת הפריט בצורה בטוחה וזהירה ביותר, דרך החלון או המרפסת.

וזה עדיין לא הסתיים

הארגזים נארזו, פריטי ריהוט וחשמל פורקו, המובילים הגיעו ובצעו עבודה מהירה ומקצועית. נוסעים למען החדש. תתחדשו.

אתם עסוקים? עייפים? הילדים צריכים את הפינה שלהם כמה שיותר מהר? אין לכם עוד ימי חופש לקחת? זה הזמן להכיר שירות נוסף של חסרת סידורים, הכולל פריקת כל הארגזים, ובזמן שיא.

אם לא די בכך ואתם מתלבטים בדבר סידור הבית החדש שלכם, עומדת בפניכם האפשרות לקבל גם שירותי הום סטיילינג, עם יעוץ מקצועי לתכנון ועיצוב הדירה החדשה, ואפילו סידור הארונות עצמם. מושלם, כבר אמרנו?

הרעיון שנולד לפני שנים, הלך והתגבש לכדי פתרון מנצח שפועל מתוך הבנה מוחלטת למצוקה שמגלים רבים בזמן מעבר דירה. המטרה היא לספק לכם חוויית מעבר טובה, שמחה ונוחה, עם מלוא האחריות ושמירה  על כל החפצים שלכם.

באדיבות חברת סידורים.

כל התהליך של אריזה, פירוק, הובלה ופריקה יכול להסתיים בתוך 36 שעות, כך שהתמורה בעד ההשקעה שלכם היא מוחלטת. צוות העובדים של סידורים נבחר בקפידה רבה, מקבל הדרכות והנחיות, זאת במטרה לספק לכם את השירות הטוב ביותר, היעיל ביותר ואף המתחשב ביותר.

תושבי אשדוד והסביבה, זה הזמן שלכם להחליט איך יהיה מעבר הדירה שלכם. נסיון של שנים והתמקדות בכל הפרטים הקטנים הוא תשובה מושלמת לכל מי שמתקשה להתמודד עם מעבר דירה, עם בחירת חברת הובלות אמינה ומיטבית ועם כל מה שנלווה למעבר הדירה.

באדיבות חברת סידורים.

יש לכם הזדמנות של ממש לקבל שירות בו הכל נלקח בחשבון, החל מארגזים, ניירות דבק ואמצעים לעיטוף חפצים שבירים, וכלה בשירותים מיוחדים להעברת ציוד מיוחד, גדול או שביר.

פנו עוד היום לחברת סידורים וקבלו ייעוץ מקצועי, הצעת מחיר מותאמת לתקציבכם וביחד נבטיח לכם מעבר דירה נטול כדורים נגד כאב ראש, מסודר, מאורגן ואכפתי. מחכים לטלפון שלכם. יהיה מסודר!