המכשירים שיחסכו לכם ביקור אצל הרופאחולי סכרת יכולים לסבול ממגוון רחב של תופעות אך אחת מהן היא יום יומית ומטרידה. בדיקת הסוכר הכוללת דקירה עצמית מהווה אי נוחות גדולה ומקשה על החיים. כל זה יכול להשתנות באמצעות מכשירים שיחסכו לכם ביקור אצל הרופא.

יחצ

ממש כפי שישנם מכשירים ביתיים למדידת לחץ דם ומכשירים שיכולים לבצע א.ק.ג בלי להגיע למרפאה, ישנו גם סורק שמאפשר לקבל את תוצאות רמת הסוכר ובקלות. המכשירים הביתיים נמצאים בקדמת הטכנולוגיה ואת חלקם פשוט להשיג גם במימון של קופת החולים.

לא עוד דקירות

ימי הדקירות יכולים לפוג מן העולם. הקושי הבלתי פוסק של חולי הסכרת ללכת עם ערכה באופן קבע ולבחון מה מצבם כל הזמן, אינו חייב להיות עוד מנת חלקם. היום ישנו סורק אשר מבצע ניטור של הסוכר בכל רגע נתון ואפילו בשעות הלילה. זהו מכשיר למדידת סוכר יעיל, קטן ובלתי מורגש.

המכשיר הזה הוא הבשורה הטובה ביותר עבור סכרתים. הוא מאפשר להם לחיות חיים טובים יותר, להפסיק לדקור את עצמם ועבור אנשים אשר מרגישים אי נוחות עם הסיטואציה של הבדיקה העצמאית, אחת החדשות הטובות היא שהמכשיר החדש הוא דיסקרטי לחלוטין ואין צורך לשתף איש בבדיקה.

המכשירים שיחסכו לכם ביקור אצל הרופא וישמשו אתכם לאורך כל היום

ישנם שלל מכשירים אשר מאפשרים לכם לדלג על הביקור אצל הרופא והם מעלים את איכות החיים שלכם. חלק מהמכשירים עובדים ברשות עצמם ואחרים משתלבים עם אפליקציה. השימוש בעולם הדיגיטלי במכשור הרפואי מאפשר לבצע ניתור של הבדיקה שנעשתה לאורך כל היום ולהוציא נתונים מזמנים שונים בהם נעשו הבדיקות.

דוגמה טובה לשימוש בטכנולוגיה באה לידי ביטוי עם היתרונות של מכשיר למדידת סוכר ללא דקירה. המכשירים החדשים הם נוחים לשימוש, אינם דורשים "שיתוף" בפעולה עם אחרים, קלים לשימוש ואפשר להשתמש בהם בכל מקום. המכשירים שיחסכו לעם ביקור אצל הרופא תורמים לחייכם. הם מאפשרים לכם לחיות בצורה טובה יותר, לדאוג לעצמכם ולוודא כי רמת הסוכר בדם שלכם היא תמיד אופטימלית.

המשמעות של שילוב הטכנולוגיה ברפואה

מדי שנה הטכנולוגיה מתקדמת ויש יותר כלים שמשמשים את הרפואה. החברות השונות משקיעות משאבים רבים על מנת לשפר את איכות חיי האנשים והחולים. רבים אשר משתמשים בכלים השונים אינם חולים בזה הרגע ותודות לטכנולוגיה המחלה יכולה להימנע.

המכשירים שיחסכו לכם ביקור אצל הרופא יכולים להגן עליכם מפני התפתחות מחלה או הידרדרות שלה. לרוב מה שחשוב הוא לקבל מידע מהימן ועדכני לעתים תכופות. זו הסיבה שאנשים מחזיקים בביתם מכשירים למדידת לחץ דם, מכשירי א.ק.ג ומכשיר למדידת סוכר. כל המכשירים הללו מאפשרים לכם לחיות חיים טובים יותר, להתרחק מהרופא ועם זאת לקבל את כל המידע הנדרש לכם על המצב הרפואי הנוכחי במינימום מאמץ וללא כאב.

 

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה