בית חלומותי

אנה סוקול, הבעלים של גן בית חלומותיי מספרת מדוע בחרה להקים רשת גני ילדים בעיר אשדוד.

החזון החל מהסיפור האישי של  אנה  כשעלתה לארץ, היא חיפשה מסגרת חינוכית לבנה, וגם שתאפשר לה לעבוד במשרה מלאה , אך כל הגנים הציעו מסגרת עד שעה 17:00 ומאחר והיא הייתה אם חד הורית ומפרנסת יחדיה במשפחה , הבינה שחייבת למצוא פתרון.

וכך נולד לו חזון מתוך צורך, אנה החליטה  ללמוד קורס מטפלות, מיד אחר כך פתחה פעוטון ברובע ח' שאפשר שהות לילדים במסגרת עד שעה 18:00. לדבריה הבינה את מצוקת ההורים שעובדים שעות ארוכות מחוץ לבית וצריכים מסגרת חמה ואוהבת לילדים שתעניק להם שקט ובטחון בזמן שהם בעבודה .

מכאן הכל התגלגל,  ועברו דורות של ילדים אשר התחנכו בגן "בית חלומותיי", הבן של אנה כבר מזמן לא ילד, מאז ועד היום בכל בוקר כשהיא נכנסת לגן, החיוך והצחוק של הילדים מסב לה סיפוק ואושר רב.

אנה מציינת "אני מאמינה שגן צריך לספק את כל צרכי הילדים ולשמש להם בית שני,לתת תחושת ביטחון להורים שילדם נמצא/ת במקום המיטבי עבורם".

בית חלומותי

 ויקי פרץ  המנהלת המקצועית של הגן, מספרת "לכל ילד יש זכות שיקשיבו לו גם אם לא יודע עדיין לדבר. התפקיד שלנו כאנשי חינוך בגיל הרך מבוסס על שליחות חשובה ביותר: לשמש לילד בסיס איתן לחינוך , להקנות ולהבנות את צעדיו הראשונים לערכים שאיתם הוא ימשיך את חייו כאדם בוגר"

ויקי  נמצאת במקום כבר 17 שנים, והיא בעלת תואר שני בחינוך ותעודות מקצועיות נוספות. ויקי אחראית על התחום המקצועי והפדגוגי של הצוות, ובנוסף אחראית גם על תחום היתרים ואישורים בגן.

ויקי אומרת  "אני מאמינה שבמסגרת תומכת ואוהבת ומקבלת הילדים יפתחו ביטחון עצמאי ועצמאות וילמדו להיות מבוגרים בעלי ערכים, לכל ילד יש זכות לכבוד, הערכה ,חום, מקום לצמיחה והתפתחות ".

בית חלומותי

 

אתם הורים לילדים ומחפשים מסגרת חינוכית לשנה הבאה?

"בית חלומותי "– המסגרת לילדים מגיל 3 חודשים ועד גיל 5 שנים.

למידע נוסף ופרטים: בטלפון –  08-9560090 // 050-3402211

או השאירו פרטים ונחזור אליכם