בדקנו באשדוד ומצאנו את פרויקט ההתחדשנות העירונית צמרת רובע א׳ של חברת דניאל פרויקטים. מלבד חיזוק הבניין, והוספת ממ״ד, מרפסת ומעלית לדירות הקיימות, הבניינים מתחדשים בתוספת של דירות חדשות בסטנדרט גבוה ביותר.

 

היתרון הבולט ברכישת דירה בפרויקט  הוא התמורה המעולה להשקעה, ורכישת דירות ע"י אוכלוסיה צעירה ואיכותית ומשפרי דיור שמבינה את הפוטנציאל ומשביחה את הרובע.   

צמרת רובע א׳ באשדוד הוא אחד הפרויקטים המסקרנים ביותר כיום. הוא נחשב לפרויקט בוטיק בולט הודות לכמה פרמטרים: ראשית, מיקום: הפרויקט נמצא במיקום מעולה- סמוך לרובע לכיש ובקרבה יחסית לחוף הים. רובע לכיש שנמצא בתנופת התפתחות, כולל  פארקים, מרכזי תרבות ופנאי, מתקני ספורט ובנייני יוקרה.  מעבר למיקום האטרקטיבי-  הפרויקט  נגיש מאוד מבחינה תחבורתית- ממוקם בציר כניסה לעיר ובסמיכות לתחבורה ציבורית. רובע לכיש יוצר גם מקומות תעסוקה רבים, מה שהפך את האזור כולו למוקד משיכה למשפחות צעירות.

 

פרויקט צמרת רובע א׳ הוא חלק ממומנטום הצמיחה שהעיר אשדוד נמצאת בעיצומו בימים אלו. מדובר בבניה חדשה שעומדת בסטנדרט גבוה ויוקרתי. הפרויקט  כולל בשלב זה שלושה בניינים, בני שבע קומות כל אחד, שיצרו תוספת של 42 דירות חדשות באזור. דירות מיני פנטהאוז , דירות גן  בנות ארבעה חדרים  ודירות 4 חדרים בקומות 5-6. הדירות החדשות כוללות  חיפוי אבן יוקרתי על כל הבניין. בנוסף, כל רוכש יקבל חניה פרטית צמודה בטאבו, מטבח  עם שיש קיסר, דלת כניסה משוריינת, מעלית, מערכת גז מרכזית, מערכת סולארית לחימום מים, הכנה למיזוג מיני מרכזי, דלתות איכותיות  ואינטרקום טלוויזיה.

 צילום יחצ

חברת דניאל פרויקטים מישמת בפרויקט, לראשונה באשדוד, בניה ב "שיטת ברנוביץ". שיטת ברנוביץ היא שיטה המאפשרת לחפות את הבניין באבן תוך כדי חיזוק הבניין כך שבסיום בניית השלד הבניין כבר מצופה באיכות עבודה גבוהה באבן ואין צורך בבניית פיגומים והתוצאות ניכרות בשטח בדמות קצב בנייה מהיר.

סיבה נוספת לאטרקטיביות של הפרויקט הוא הבטחונות הגבוהים שחברת דניאל פרויקטים מעניקה לרוכשים. פרויקט צמרת רובע א' מלווה על ידי קרן יסודות ואיילון חברה לביטוח והוא הפרויקט הראשון באשדוד שמציע  לרוכשים "ערבויות בנקאיות" בהתאם לחוק  מהשקל הראשון.

 צילום יחצ

בעלי החברה שגם מנהלים אותה ביד רמה  הינם: אבי סימנטוב, מהנדס  אלפונסו דורון זרוק ועו״ד ורו"ח יוסף שקד. על עבודות הבניה אמון אינג' דורון זרוק שהינו בעל ותק של עשרות שנים בפרויקטים של מגורים. אינג' זרוק נמנה בעבר על סגל המרצים במרכז הבניה הישראלי והוא מכתיב בפרויקט, סטנדרט בניה יחודי ואיכויות בניה גבוהות תוך הקדמת  לוחות הזמנים.

לפרטים נוספים אודות פרויקט הבוטיק, צמרת רובע א' לחצו כאן