ויזה להודו

שלב אחר שלב – איך תוציאו ויזה להודו

הוצאת ויזה להודו יכולה להיות הליך פשוט. כפי שנכתב, אין צורך להגיע לשגרירות הודו ולמעשה אפילו אין צורך לצאת מהבית כדי לקבל את האישור להיכנס למדינה. עם זאת, חשוב לשים לב כי הגשת הבקשה יכולה להתבצע עד לארבעה חודשים לפני תאריך הכניסה למדינה. על מנת לקבל את הויזה יש לעבור על השלבים הבאים:

שלב ראשון

הדבר הראשון שיש לעשות על מנת להוציא את הויזה להודו הוא למלא את הטפסים הנדרשים. כל הטפסים נמצאים באינטרנט ואפשר למלא אותם גם באתר שבשפה העברית. בין היתר יהיה עליכם למלא פרטים על עצמכם, העיסוק שלכם וכתובתכם. תצטרכו לפרט מידע בסיסי על הוריכם ולהוסיף מידע על טיולים קודמים שביצעתם.

שלב שני

לטופס יש לצרף צילום של הדרכון ותמונת פספורט שלכם. פרטים אלו מצורפים לטופס הוצאת ויזה להודו עצמו ואלו צריכים להיות בפורמט דיגיטלי (כלומר אין צורך ללכת לבצע תמונת פספורט בחנות צילום אלא ניתן להעלות תמונה שמצולמת על רקע חלק).

שלב שלישי

השלב השלישי הוא שלב התשלום. כלומר, מעבר למילוי טופס באתר האינטרנט והצילומים, כל שיש לעשות הוא לשלם ולשלוח את הפרטים באתר האינטרנט. קבלת הויזה להודו נשלחת אל תיבת האימייל שמצוינת בבקשה וחשוב להדפיסה בשחור לבן ולהגיע איתה להודו.

כדאי לדעת כי בעלי ויזה להודו צריכים לעמוד בכניסה בתור לבעלי E-visa. הפקיד בכניסה יחתים את הויזה בתוך הפספורט.

בחירת החברה המתאימה להוצאת ויזה להודו

אחת הדרכים הפשוטות ביותר להוציא ויזה להודו היא לפנות לחברה המתמחה בתחום. על מנת לבחור את החברה הנכונה יש לבדוק כי היא עומדת בקריטריונים הבאים:

  • אתר מאובטח – הפרטים שלכם ישלחו דרך האתר ועל כן חשוב מאד שהוא יהיה מאובטח ושרק מי שצריך לראות את המידע שלכם יוכל לראות אותו.
  • עברית – יש להעדיף אתר בעברית וזאת כדי שתדעו שלא עשיתם שום טעות בתהליך הגשת הבקשה שלכם.
  • שירות לקוחות – אם אינכם רוצים להגיש את הבקשה באופן ממוחשב או אם יש לכם שאלות, חשוב שהחברה תוכל לספק לכם תשובות באופן אישי.
  • מהירות – יש לבדוק תוך כמה זמן תקבלו ויזה להודו ובנוסף כדאי לבחור בחברה שיכולה לספק לכם שירות גם מחו"ל אם אתם מחוץ לישראל.
  • ניסיון – חשוב מאד שהחברה שתספק לכם שירות של קבלת ויזת כניסה להודו תביא ניסיון רב וזאת כדי שבקשתכם תתקבל במהרה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]