מ.ס אשדוד: קלאודמיר פריירה מבית"ר מועמד, גם ירדן קרישטול מעכומ.ס אשדוד חושבת על העונה הבאה, בקבוצה מחפשים חיזוק לכמה עמדות במגרש, אחת מהן היא עמדת הקישור, חוץ מאובדיו הובאן גם השם של קלאודמיר פריירה מבית"ר עלה כמועמד. ירדן קרטישול מעכו עשוי להגיע כשוער שני

מ.ס אשדוד ממשיכה לעבוד על חיזוק לקראת העונה הבאה. אמנם רכש רשמי טרם הגיע או חתם, אולם בקבוצה עובדים על חיזוק ובודקים שמות.

אחת מהעמדות שבקבוצה רוצים לחזק זו עמדת הקשר האחורי, אחרי שהשם של אובידיו הובאן עלה ועדיין נמצא, באשדוד בודקים זר נוסף לעמדה, קלאודימיר פריירה מבית"ר עלה כמועמד.

פריירה בן ה- 33 אמור לקבל תשובה מבית"ר ואז יחליט את הכיוון החדש שלו אם בכלל. רן בן שמעון רוצה שחקן זר לעמדה הזאת והמפתיע הוא שבניגוד לעבר, מחפשים באשדוד קשרים מנוסים ומבוגרים לעמדה, הובאן בן 34, פריירה בן 33.

הרצון של בן שמעון גם בהובאן וגם פריירה שמעבר לכך שמדובר בשחקנים מנוסים, פיזיים וטכנים, הם יכולים להוסיף לאשדוד פרמטרים במשחק שלא היה לה העונה, כמו בעיטות חופשיות, פיזיות, ניידות, טכניקה וגמישות טקטית, שגם הובאן וגם פריירה יכולים לשחק גם כבלמים במערך שבן שמעון מאד אוהב של שלושה בלמים.

כמו כן, נעשתה פנייה לשוער הפועל עכו ירדן קרישטול על מנת שישמש כשוער שני לג’רפי בעונה הקרובה. רועי משפתי עשוי לצאת בהשאלה.

באשדוד ינסו לסגור בימים הקרובים עם מיקי סירושטיין על הישארותו בקבוצה.

צילום: עוז מועלם, YNET

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה