מ.ס אשדוד ממשיכה לעבוד על חיזוק לקראת העונה הבאה. אמנם רכש רשמי טרם הגיע או חתם, אולם בקבוצה עובדים על חיזוק ובודקים שמות.

אחת מהעמדות שבקבוצה רוצים לחזק זו עמדת הקשר האחורי, אחרי שהשם של אובידיו הובאן עלה ועדיין נמצא, באשדוד בודקים זר נוסף לעמדה, קלאודימיר פריירה מבית"ר עלה כמועמד.

פריירה בן ה- 33 אמור לקבל תשובה מבית"ר ואז יחליט את הכיוון החדש שלו אם בכלל. רן בן שמעון רוצה שחקן זר לעמדה הזאת והמפתיע הוא שבניגוד לעבר, מחפשים באשדוד קשרים מנוסים ומבוגרים לעמדה, הובאן בן 34, פריירה בן 33.

הרצון של בן שמעון גם בהובאן וגם פריירה שמעבר לכך שמדובר בשחקנים מנוסים, פיזיים וטכנים, הם יכולים להוסיף לאשדוד פרמטרים במשחק שלא היה לה העונה, כמו בעיטות חופשיות, פיזיות, ניידות, טכניקה וגמישות טקטית, שגם הובאן וגם פריירה יכולים לשחק גם כבלמים במערך שבן שמעון מאד אוהב של שלושה בלמים.

כמו כן, נעשתה פנייה לשוער הפועל עכו ירדן קרישטול על מנת שישמש כשוער שני לג’רפי בעונה הקרובה. רועי משפתי עשוי לצאת בהשאלה.

באשדוד ינסו לסגור בימים הקרובים עם מיקי סירושטיין על הישארותו בקבוצה.

צילום: עוז מועלם, YNET

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]