מ.ס אשדוד ממשיכה לחפש חיזוק לקראת פתיחת החלון הקרוב, לקבוצה מוצעים לא מעט שחקנים, חלקם מעניינים יותר וחלקם פחות. 

ברור כבר עתה שעיקר החיזוק יתרכז בסגל הזרים, שם יש לאשדוד מקום של שלושה זרים אם היא מחליטה ללכת על חמישה זרים בקבוצה, או ארבעה במידה והיא בוחרת ללכת על שישה זרים בסגל. 

קרלו ברוסיץ' וכרגע גם דראזן בגאריץ' נמצאים בסגל. ניבאלדו כבר עבר לקטמון, גלוביץ' ישוחרר השבוע וכמוהו גם סשה איבקוביץ' הבלם. 

מעבר לשמות הרגילים ודי מפתיעים שעולים בהקשר של אשדוד, כמו דור פרץ, בן אלגברלי, דיידה ברוסו ומאוריציו קורדיריו, שם חדש ומעניין שעלה לאחרונה, הוא של קשר מגן בן ה- 26, אודי כהן. 

כהן ששיחק בשנים האחרונות במכללת הארטפורד, מועמד לחזור לאחת הקבוצות בארץ כאשר מ.ס. אשדוד ובני יהודה מגלות בו עניין רב. 

הקשר שיכול לשחק במגוון של תפקידים אבל בעיקר כפליימייקר וכקשר 50-50 כמעט וחזר בעבר להפועל תל אביב, אבל לבסוף העדיף להשלים את לימודי המכללה וכאמור כעת, אף שקיבל הצעה להיבחן בליגה האמריקאית הבכירה, הוא עשוי לשוב ארצה. 

באשדוד לא פוסלים את האופציה של הגעתו לקבוצה. כמו כן, שמות נוספים שעולים בהקשר של אשדוד הם של החלוץ החם של הליגה הלאומית, ג'ורדן פושה שהבקיע כבר 14 שערים ליגה העונה. פושה בן 26 משחק במכבי הרצליה. 

הסיכוי שפושה שמבוקש מאד בקרב רוב קבוצות ליגת העל, יגיע דווקא לאשדוד הוא לא גבוה. גם השם של עדן בן בסט עלה, במידה וישוחרר ממכבי ת"א, אולם ברור שאשדוד לא תוכל לשלם לו אפילו חצי מהשכר שלו במכבי ת"א ולכן נראה שגם הוא לא יגיע.

שם שיכול לבוא בחשבון מבחינת אשדוד, הוא של נמניה ניקוליץ' שחקה הזר של הפועל ת"א ששוחרר מהקבוצה. ניקוליץ' משחק בעמדת הקישור, יכול לשחק גם כקשר אחורי וגם כשחקן 50-50. 

מדובר בשחקן איכותי ביותר, שלא התחבר בהפועל ת"א, אם אשדוד תצליח שלים את ידה עליו, היא תעשה עסקה מצוינת. ניקוליץ' בן 30, עם רזומה מרשים שימש כקפטן האדומים בחלק מהעונה האחרונה.

צפו באודי כהן המועמד לאשדוד:

בצילום סטילס: באדיבות אתר ONE