המקיפים שלקחו חלק פעיל בעונה הקודמת הם: מקיך א׳, ה׳, ו׳, ז׳, ח׳, ט׳ ו-׳י, אליהם הצטרפו השנה מקיף ג' וישיבת אמי"ת. 

רשות הספורט עומדת גם השנה מאחורי הטורניר ועל כל האופרציה אחראי מנהל האירועים וסמנכ"ל הרשות בני חיזקיה. 

גם השנה לא התפשרו המארגנים על השיפוט והביאו לטורניר שיפוט מקצועי ושופטים בכירים, פרסים יקרי ערך יוענקו כמובן לאלופה אבל גם למלך הסלים, ולשחקן המצטיין של הטורניר. 

טקס הפתיחה יתקיים ב-6 בדצמבר בשעה 11:30 באולם הקריה במקיף ז׳, להשקת הטורניר יקדים מופע אמנותי וברכות ואז יגיע רגע שריקת הפתיחה ל-2 משחקי הפתיחה: 

מקיף ז' נגד מקיף ו' ומיד אחריו המשחק השני בו ישחקו מקיף ט׳ נגד מקיף ח׳. רשות הספורט הפיקה חוברת צבעונית הכוללת את כל משחקי הליגה, הכניסה ל-2 המשחקים ולטקס הפתיחה היא ללא תשלום וכולם מוזמנים. 

הקהל הרב שהצביע ברגליים למשחקי הליגה היווה את הפקטור הראשי להצלחת הטורניר, יציעים מלאים ועידוד יוצא דופן תרמו לחגיגת ספורט ולאווירה יוצאת דופן. 

בני חיזקיה, סמנכ״ל רשות הספורט: "מדובר בהצלחה יוצאת דופן, התחלנו שנה שעברה עם קצת חששות והופתענו לטובה, השנה התחרות גודלת ואני מברך את כל בתי הספר שלוקחים בהצלחה גדולה, בספורט כמו בספורט, שהטובים ינצחו". 

יורם אסרף מנכ״ל רשות הספורט העירונית: "זהו מפעל מאוד משמעותי שהולך וצומח, רשות הספורט תתן כתף לכל צורך ויד לכל הרחבה של מערך המודעות לכדורסל בעיר. 

אשדוד גדלה ומתפתחת בענף הכדורסל ולא רחוק היום שבקבוצה הבוגרת של העיר יככבו כוחות מקומיים. השאיפה להפוך את הטורניר לטורניר מחוזי ולבסס את מעמדה של אשדוד כמטרופולין אזורי". 

משה בוטרשוילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט העירונית: "זו מהות הפעילות של רשות הספורט, להוציא המונים מבני העיר לקחת חלק בפעילות גופנית, הן בחלק הפעיל והן בחלק החוויתי בעידוד מהיציע. אני רוצה לברך את עובדי רשות הספורט על מיזם יוצא דופן שמביא כבוד לעיר אשדוד".

צילום: רשות הספורט, יח"צ

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]