מ.ס אשדוד חוזרת לשגרה ביום שאחרי המעבר של מיכאל אוחנה. ביום חמישי חזרה הקבוצה להתאמן בסגל מלא, עם כל שחקני הנבחרת הצעירה, הפצועים והרכש החדש. 

הקבוצה תקיים אימונים גם בשישי בבוקר ובשבת בערב אימון מסכם לקראת המשחק ביום ראשון מול הפועל אשקלון (19:30). 

באשדוד מרוצים מאד מהחזרה המלאה של הפצועים לכשירות, וכולם אמורים להיות בסגל ביום ראשון, כולל רועי בקל שאף עשוי לפתוח בהרכב. 

באשדוד דיברו על היום שאחרי מיכאל אוחנה ואמרו: "אין טעם להתייחס לזה, הוא כבר לא כאן וזה לא יעזור, הוא היה שחקן חשוב, ונצטרך למצוא פתרונות, אבל נתסדר, אנחנו קבוצה בריאה וטובה עם הרבה כישרונות". 

נודע, שבכדי לעבור לב"ש, אוחנה עצמו ויתר על 50 אחוז מכרטיס השחקן שלו בכדי להשלים את המעבר ולאפשר לאשדוד ולב"ש ליהנות מנתח גדול יותר מכרטיסו. 

לאוחנה היו 50 אחוז בכרטיס שלו והוא ויתר עליהם כדי שמ.ס. אשדוד והפועל באר שבע ישלימו את העסקה. 

כאשר אוחנה הגיע למ.ס. אשדוד לפני כחמש שנים, הוא היה שחקן חופשי ונקבע בין הצדדים שזכויות הכרטיס שלו יחולקו באופן שווה בינו לבין אשדוד. 

הקיץ כאשר הגיעה ההצעה לרכוש אותו מגנט הבלגית, הוא גם היה מוכן לוותר על חלקו בכרטיס ובתנאי שאשדוד תמכור אותו. גם במקרה של ההצעה מבאר שבע, הסכים אוחנה לוותר על 50 אחוז מכרטיסו שהיו שווים לו הרבה כסף. 

"נושא הכרטיס אפילו לא עלה לרגע מבחינת אוחנה", אמרו בסביבתו של הקשר. "ברגע שהחלו המגעים בין אשדוד לבאר שבע, הוא לא הכניס את ה-50 אחוז שלו וויתר עליהם כדי שהוא יעשה את המעבר". 

באשדוד היו כבר מי שעקצו את השחקן ואמרו: "הוא עוד לא בן 21 וכבר עבר לא מעט קבוצות בקריירה שבחלקם הוא סיים בטעם מר מסוים, אצלנו הוא סיים יפה והכל בסדר, אבל זה רק מראה נקודה מסוימת בהתנהלות".  

באשדוד כאמור, ערך דן ביטון שהגיע מב"ש בעסקת אוחנה אימון בכורה. באשדוד היה מי שהיווה את ביטון לעסקת צ'קול- אל חמיד. 

"גם אז כמו היום כולם דיברו על הכסף ועל המעבר של צ'קול, אבל בסוף דווקא אל חמיד שהגיע כבונוס התברר כמשמעותי יותר עד היום". 

ביטון עצמו אמר באימון הבכורה: "אני בטוח שהגעתי למקום שיהיה טוב עבורי. אני פותח היום דף חדש וכל מה שמעניין אותי הוא להצליח במדי מ.ס. אשדוד". 

ביטון בן ה-21 הצטרף אמש לשורות המועדון בהשאלה לשנתיים הקרובות, כשבסיומן תהיה לאשדוד אופציה חד צדדית לרכישת כרטיסו.

בקבוצה מאמינים בשחקנים שכן נשארו בסגל כמו אור אינברום, דין דוד, ניב זריהן ואחרים ולא חוששים. עוד הוסיפו במועדון שגם עם הכסף שנכנס לא בהכרח 'ישתגעו' בינואר באיזשהו מסע רכש וישקיעו חלקים נרחבים מהסכום שנכנס בפיתוח מחלקות הנוער.

צילום: דוברות מ.ס אשדוד

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]