האם יוסי מזרחי בדרך למ.ס אשדוד לקדנציה רביעית? כנראה שכן. הפעם נראה שמזרחי לא ישוב כמאמן הקבוצה הבוגרת, אלא כדמות בכירה, שתהיה אחראית על הצד המקצועי של המועדון כולו. 

מזרחי שאימן את אשדוד בשלוש קדנציות שונות (2004-2006, 2008-2010, 2011-2013) עשוי לחזור לתפקיד מקצועי שיכלול את ניהולה המקצועי של מחלקת הנוער, הניהול המקצועי של האקדמיה לכדורגל של אשדוד וכן עזרה וסיוע לקבוצה הבוגרת. 

במקרה כזה, אחד האלמנטים יהיה ישיבה על הספסל במשחקי הקבוצה, שכן למאמן הנוכחי רוני אוואט אין תעודת פרו. 

באשדוד חיפשו כבר תקופה ארוכה מישהו שיעזור לאוואט "ויפתור" למעשה את סוגיית תעודת הפרו, חשבו על חיים כהן שעבר לעירוני אשדוד, או על אלון חזן ועכשיו עלה השם של יוסי מזרחי שמיודד מאד עם אנשי אשדוד וכמובן ג'קי בן זקן. 

הדברים החלו לקבל תאוצה כאמור, לאחר שחיים כהן עזב את מ.ס. אשדוד לטובת תפקיד המנהל המקצועי של עירוני אשדוד בליגה ב'. 

כהן שעבד במ.ס. אשדוד במקביל להיותו עוזר המאמן של אלי אוחנה בנבחרת הנוער, היה אמור להיות זה שיישב על הספסל בעונה הבאה בשל העובדה שלא יתקיים קורס פרו כמעט לאורך כל העונה. 

עזיבתו של כהן פינתה גם את תפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער ובמועדון יש קולות רבים הקוראים למנות את מזרחי לתפקיד.  

באשדוד טוענים שלא מעט אנשי כדורגל בכירים בארץ, המחזיקים בתעודת פרו, הציעו את עצמם למחלקת הנוער של המועדון, בתפקיד המנהל המקצועי.

מזרחי ובן זקן יפגשו בימים הקרובים, ידונו על האפשרות, שבשיחה יבהיר בן זקן למזרחי שאוואט הוא המאמן הראשי ואם הוא מוכן לקחת על עצמו את התפקיד כולל מחלקת הנוער, וכמובן הנושא הכספי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]