ראשית, לגבי עונת המשחקים הנוכחית בוודאי שלא חל שינוי במידת מעורבותי במועדון. כידוע, לקבוצה יש את התקציב הגבוה ביותר בליגה הלאומית וזאת בהסתמך על הבטוחות האישיות שאותן אני העמדתי בבקרה התקציבית. לעניין יו"ר העמותה, מר יורם מרציאנו שלקח על עצמו תפקיד זה וזאת לבקשתי. יורם החליף את מנדל דוידוביץ' שהחליט לאחר שנים רבות לפרוש מפעילותו בעמותה.

לעניין אייל לחמן אכן אני זה שקיבל את ההחלטה להחתים את לחמן כמאמן ולכן חשבתי שיהיה ראוי שאני זה שאבשר לו על ההחלטה להפסקת עבודתו.

בניגוד לפרסומים אין מדובר בהחלטה אמוציונלית של רגע לאחר המשחק. ההחלטה התקבלה ביום רביעי בבוקר בפגישה שהתקיימה לאחר ההפסד בגמר גביע הטוטו לבקשת יו"ר העמותה יורם מרציאנו ובתיאום עם מספר חברי הנהלה נוספים, וסוכם כי אודיע לאייל על ההחלטה מיד לאחר המשחק ביום שישי ובלי קשר לתוצאת המשחק.

יש לי הערכה גדולה מאוד לאייל הן כאדם והן כמאמן אך לצערי לאור התוצאות עד כה והשאיפות של המועדון לחזור בכל מחיר לליגת העל כבר העונה נאלצתי לקבל את העמדה הנחרצת של רוב חברי העמותה, וזאת בניגוד למדיניות אותה הנחלתי במועדון במשך שנים רבות, לא לפטר מאמן במהלך עונת המשחקים דבר שעמד לנו לרועץ בעונה הקודמת בה ירדנו בסופה ליגה".

במ.ס אשדוד עדיין לא ממהרים לחפש מחליף לעמדת המאמן.

בשבוע הקרוב אמורים עוזרי המאמן רוני אוואט ושמואל בוכריס לתפוס את המושכות ולהוביל את הקבוצה.

שלא באופן רשמי, שני המשחקים שצפויים השבוע לאשדוד יהיו מבחן עבור השניים - ואם יעברו אותו בהצלחה לא מן הנמנע שהם גם ימשיכו בתפקיד עד סוף העונה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]