סער גינזבורסקי התפטר מהנהלת  עירוני אשדוד. הסיבה: בעקבות לחצים מקרב חברי העמותה אשר האשימו אותו בהתנכלות העירייה לקבוצתם. 

גינזבורסקי שאולי האיש שהכי מזוהה עם עירוני אשדוד, המחאה כנגד מ.ס אשדוד וג'קי בן זקן הודיע על התפטרותו מול חברי ההנהלה. 

גינזבורסקי לא רצה להתפטר, אך העובדה שהלחצים ו"הגורמים" השונים טענו בפניו שאם הוא יעזוב לקבוצה יהיה קל יותר להתנהל, החליט סער לשים את הקבוצה לפני הכל. 

גינזבורסקי אמר בנושא: "זה נכון. אבל ההתפטרות עדיין לא נכנסה לתוקף, מפני שישנה עתירה שצריך לבדוק בנושא. אני כמובן אשאר אוהד הקבוצה מספר אחד". 

"הקבוצה יותר חשובה מהשאיפות הפוליטיות שלי או כל דבר אחר", הוסיף גינזבורסקי. 

בעירוני לא ממש אהבו את הצעד הזה וטענו שמדובר בהתנכלות לשם ההתנכלות. "זה צעד אווילי ממש, לא מצד סער אלא מצד העירייה", אמרו גורמים בקבוצה. 

טוענים שסער הבעיה, אין בעיה, בואו נראה אם עכשיו אחרי שסער הלך משהו ישתנה". 

גינזבורסקי הוסיף בדף הפייסבוק שלו את התגובה הבאה: "בלי שום ספק, היום הקשה ביותר שלי בכל שנות פעילותי הציבורית שסיים שבועיים ארוכים של התחבטות. 

אני משאיר בקבוצה יסודות חזקים ומשוכנע שטל והחברים ייקחו את המועדון הזה למקום הראוי לו. כולי תקווה שאכן יפסיקו להתעלל בקבוצה כי לא השחקנים, לא האוהדים, לא הילדים של מחלקת הנוער ולא ההורים שלהם אשמים.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]