סער גינזבורסקי עוזב את עירוני אשדוד: "אני עוזב לטובת המערכת ובכדי שבעירייה לא יתנקמו בקבוצה"סער גינזבורסקי פעיל הציבור המוכר ומי שהיה ממייסדי עירוני אשדוד והמחאה כנגד מ.ס אשדוד, חבר הנהלת הקבוצה, עוזב את הקבוצה, בשל הרצון שלו שהעיירה לא תתנקם בקבוצה בשל הימצאותו בקבוצה. "הקבוצה חשובה יותר מהשאיפות הפוליטיות שלי"

סער גינזבורסקי התפטר מהנהלת  עירוני אשדוד. הסיבה: בעקבות לחצים מקרב חברי העמותה אשר האשימו אותו בהתנכלות העירייה לקבוצתם. 

גינזבורסקי שאולי האיש שהכי מזוהה עם עירוני אשדוד, המחאה כנגד מ.ס אשדוד וג'קי בן זקן הודיע על התפטרותו מול חברי ההנהלה. 

גינזבורסקי לא רצה להתפטר, אך העובדה שהלחצים ו"הגורמים" השונים טענו בפניו שאם הוא יעזוב לקבוצה יהיה קל יותר להתנהל, החליט סער לשים את הקבוצה לפני הכל. 

גינזבורסקי אמר בנושא: "זה נכון. אבל ההתפטרות עדיין לא נכנסה לתוקף, מפני שישנה עתירה שצריך לבדוק בנושא. אני כמובן אשאר אוהד הקבוצה מספר אחד". 

"הקבוצה יותר חשובה מהשאיפות הפוליטיות שלי או כל דבר אחר", הוסיף גינזבורסקי. 

בעירוני לא ממש אהבו את הצעד הזה וטענו שמדובר בהתנכלות לשם ההתנכלות. "זה צעד אווילי ממש, לא מצד סער אלא מצד העירייה", אמרו גורמים בקבוצה. 

טוענים שסער הבעיה, אין בעיה, בואו נראה אם עכשיו אחרי שסער הלך משהו ישתנה". 

גינזבורסקי הוסיף בדף הפייסבוק שלו את התגובה הבאה: "בלי שום ספק, היום הקשה ביותר שלי בכל שנות פעילותי הציבורית שסיים שבועיים ארוכים של התחבטות. 

אני משאיר בקבוצה יסודות חזקים ומשוכנע שטל והחברים ייקחו את המועדון הזה למקום הראוי לו. כולי תקווה שאכן יפסיקו להתעלל בקבוצה כי לא השחקנים, לא האוהדים, לא הילדים של מחלקת הנוער ולא ההורים שלהם אשמים.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה