מ.ס אשדוד בכדורסל נמצאת על גג האולימפוס. עלייה לשמינית גמר היורוקאפ מהמקום הראשון, סיבוב שלם ללא הפסד וכלל הכול נראה כמו שוקולד, מסטיק. הערב (ב', 18:30) באשדוד תפתח הקבוצה את הסיבוב השני בליגה, מתוך מטרה להישאר מושלמת בליגה.

בכלל, עד כה אשדוד רשמה הפסד אחד ב- 15 משחקים באירופה ובליגה והיא במאזן של 14:1. מעטות קבוצות הכדורסל בעולם שמחזיקות במאזן זהה. 

במשחק הפתיחה של העונה, אשדוד גברה בקלות 58:79 את רמת השרון ובכלל בשנים האחרונות הקבוצה מאשדוד דורסת בצורה עקבית את מועדון הפאר מהשרון. ב-24 מתוך 30 המשחקים הראשונים בין 2 המועדונים, ניצחה הקבוצה מרמת השרון ואילו ב-17 מתוך 19 המפגשים האחרונים, ניצחה אשדוד, אגב הפעם האחרונה שרמה"ש ניצחה באשדוד הייתה באוקטובר 2010.

אשדוד סיימה את הסיבוב הראשון כשהיא במאזן מושלם (0-9). במחזור האחרון אשדוד שוב ניצחה בהפרש דו ספרתי גבוה את אליצור חולון 48-87. בנוסף, ביום חמישי האחרון רשמו במועדון היסטוריה כשסיימו את הבית המוקדם ביורוקאפ במקום הראשון עם ניצחון חוץ גדול: 61-78 על אדנה, בטורקיה.

 
רמה"ש מנגד, מגיעה חבולה לאחר שני הפסדים רצופים, האחרון מבינהם לאס"א ירושלים 76-67. הקבוצה של רובן נייברגר מסיימת את הסיבוב הראשון במאזן 6-3.

צילום ארכיון: עודד קרני, מנהלת הליגה