העיר אשדוד נחשבת כעיר של ספורט, עיר שמשקיעה בספורט, אלא שעושה רושם שבין ההשקעות במגרשים פתוחים בעיר, אקדמיות הוא שיפוץ אולמות בעיר, שוכחים לפעמיים את האזרח הקטן, הממש קטן. הילדים. 
עומר גינזבורסקי מאמן כדורסל מוכר בעיר, מנהל מקצועי ומאמן באגודת הפועל אשדוד. ביום ראשון שהגיע לאולם הכדורסל של מקיף ד' בעיר, הוא נחרד לגלות שהאולם מוצף, ולא ניצן לקיים בו שום פעילות שלא לדבר על אימון כדורסל לילדים. התוצאה: כ- 120 ילדי אגודת הפועל אשדוד נאלצו לבטל אימון ולהישאר בבית. 
"חלק מהילדים העברנו לאולמות אחרים בעיר, אבל החוסר באולמות בעיר גם ככה זועק, אז בוודאי אחרי שהאולם הקבוע שלנו מושבת", אמר עומר בשיחה עם כתב "אשדודנט". 
לדבריו "זו לא פעם ראשונה שזה קורה, וגם בשנה שעברה היו בעיות עם חלק מהאולמות בעיר". 
הבעיה היא שמדובר באולמות יחסית ישנים, אולמות משולבים וברגע שכמות המשקעים גדולה, הניקוז, והגג לא מצליחים לעמוד בעומס.
 
וכך כתב עומר בדף הפייסבוק האישי שלו: 
"ככה נראה האולם במקיף ד' אחרי יום גשום , לצערי אני נאלץ לבטל אימונים ל120 ילדים ולהעביר משחקים לאולמות חלופיים וכמו שנראה לי גם המקיף לא יוכל להתאמן מחר באולם , אני פונה בזאת לכבוד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי לעיריית אשדוד לסייע לנו להתגבר על המצב הלא נעים , התנאים באולם פשוט בלתי נסבלים וזה עוד לפני שהזכרנו את מצב השירותים באולם".
 
מתי יחזור הילדים לאימונים? בינתיים לא ברור. היום (ג') זה בוודאי לא יקרה, אולי מחר. אם מזג האוויר ירצה. 
הטענות הן כמובן לראשי הספורט בעיר, לא יכול להיות בצד אחד יאשרו שיפוץ של אולם הקריה בעלות של כ- 14 מיליון ש"ח, עבור שתי קבוצות של העיר שמשחקות שם ולא ממלאות אותו לאורך העונה, לצד בניית מגרשים פתוחים לקהל הרחב. 
ההזנחה באולמות הכדורסל והאולמות המושלבים ברחבי העיר היא הזנחה של שנים, שאיש לא מטפל, מידי פעם צובעים קצת ועושים קוסמטיקה, אבל ישנם הרבה אולמות בעיר שאיש לא נוגע בהם והם משמשים את אותם ילדים, שאמורים להיות חלון הראווה של הספורט המקומי בעוד כמה שנים.
 
"אני אגיד לך יותר מזה, השירותים באולם במקיף ד', הם שירותים מאז שאני שיחקתי בקט סל ואני מדבר איתך על יותר מ- 20", אומר גינזבורסקי. 
ייאמר לזכותו של ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, שכמה שעות לאחר שעומר גינזבורסקי העלה את הפוסט שלו, הוא טרח להגיב וציין שהוא יטפל בזה, ותודה על שהסב את תשומת ליבו. גם ברשות הספורט, הגיבו שהנושא יטופל והבעיה בחלק מהאולמות בעיר מוכרת. 
חבל רק שהנושא מטופל רק אחרי שמתבטל לילדים אימון, אנחנו נעקוב ונראה האם באמת הנושא מטופל והאם מדובר שוב בקצת קוסמטיקה, או שמא הפעם מישהו ירים את הכפפה וישקיעו בטיפול האולמות הישנים בעיר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]