הרבה אוויר הוציאו הערב אנשי אשדוד. הפסד נוסף מול מכבי חיפה הערב היה גורם ללא מעט לחץ באשדוד, חרף העובדה שבאשדוד טוענים שאין לחץ בקבוצה. כך או כך, המאמן ניר קלינגר נשמע מאושר בסיום ואמר: "זה ניצחון חשוב מאוד. אמרתי בשבוע שעבר שאנחנו לא מייצרים לחץ בקבוצה הזאת, וזה מתחיל בבעלים, שגם אחרי ארבעה הפסדים רוצה שניהנה.

אנחנו קבוצה צעירה, לפרקים עשינו היום דברים יפים מאוד. לא היה משחק גדול, אבל באנו אחרי ארבעה הפסדים וסיפקנו את הסחורה. אם הקבוצה לא הייתה משחקת טוב במשחקים האחרונים, אז הייתי אומר שאנחנו במשבר עמוק. אבל לא שמעתם את זה ממני, כי ראיתי את הקבוצה באימונים. דברים לא הלכו לנו, אבל הדרך שלנו הוכיחה את עצמה היום. יש לנו הרכב צעיר מאוד ושיחקנו אותה".

אמרתי אחרי ב"ש שאנחנו לא מייצרים פה לחץ. זה מתחיל מהבעלים שגם אחרי 4 הפסדים אמר "שחקו, תהנו". אנחנו משחקים טוב וזה יגיע. זה מה שאנחנו מנסים לייצר. אנחנו רוצים להשתמש בכשרון. היום היו לפרקים דברים מאוד יפים ומול קבוצה כ"כ מנוסה כמו מכבי חיפה עמדנו טוב. באנו אחרי 4 הפסדים שזה לא זכור לי בקריירה שלי והבאנו את הסחורה".

"אם הייתה קבוצה מתה הייתי אומר שאנחנו במשבר ויש לעשות שינויים. ראיתי את הקבוצה, יש רצון ואחדות ולא הלך. הפסדנו 4 משחקים ב-3 שבועות, קורה. אבל אם נייצר לחץ ונגיד שאנו לא טובים, אבל הדרך שלנו הוכיחה את עצמה".

צילום: אורי קריספין, אשדודנט

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]