האם עסקת ניקולס פלצ'וק- אשדוד עולה על שרטון? לא לגמרי ברור. כרגע נראה שהשרטון מגיע דווקא מכיוונה של הפועל ב"ש שדורשת על השחקן חצי מיליון ש"ח. לב"ש יש אופציה על פלצ'וק לעונה הבאה. האופציה היא רק של הקבוצה, לא של השחקן ולמעשה ב"ש דורשת חצי מיליון ש"ח בכדי לוותר על האופציה לעונה הבאה. אשדוד כבר הבהירה שאת הסכום הזה היא לא תשלם, בטח לא לחצי עונה. באשדוד כבר הגיעו לסוג של הבנות עם השחקן, אבל כבר הבהירו שאין הם ממהרים ואם העסקה לא תתרחש, הן ילכו לאופציות אחרות. 

גם העובדה שהשחקנים הצעירים החלו לתת את הטון בקבוצה עוזרת לקבוצה לא להיות בלחץ. טימור אביטן כבר הבקיע פעמיים, בנצי מושל וגדי קינדה משתלבים בהכב. אך יחד עם זאת גם באשדוד מבינים שהם צריכים וזקוקים לחיזוק בהתקפה. "לא נביא סתם חיזוק, נביא שחקן שאנחנו מאמינים שיכול לשדרג אותנו". לקראת המשחק בשבת מול רמה"ש (גרונדמן, 18:00), אשדוד תחסר את רועי בקל בשל צהובים. ישראל ראש אמור לחזור להרכב, שסירושטיין יעלה לקישור.  

 

 


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]