באשדוד היו מאד מתוסכלים אחרי המשחק אמש מול מכבי חיפה. אשדוד הייתה קרובה מאד לשפר את מאזן החוץ שלה והייתה ראויה לפחות לפי החצי השני ללפחות נקודה. "האמנו שאנחנו יכולים לנצח, השער נתן לנו רוח גבית, אבל כשאתה מתחיל את המחצית השניה והשופט נותן פנדל הזוי שלא היה קשה לנצח", אמר המאמן ניר קלינגר. "איפה היה פנדל? מה, השחקן מנע שער? דקה 46 והשופט גומר את המשחק. שבאיגוד השופטים יפסיקו לכסות על עצמם. בצד שלנו היה פנדל וזהו. נקודה. פנדל ברור שהשופט לא שרק". בסיום ניגש קלינגר לזאטמה ואמר לו: "לא הפעלת שיקול דעת, היה פנדל ברור על סולארי". גם השחקנים באו בטענות בירידה מהמגרש, ואילו זאטמה טרק את דלת חדר השופטים בפני הבעלים של אשדוד, ג'קי בן זקן.

קלינגר הוסיף: "בכל זאת חזרנו למשחק והיינו ראויים לנקודה. היתה לנו גם ההחמצה של גדי קינדה והיינו צריכים לקבל פנדל. זו תצוגת שיפוט נוראית היום לצערו של השופט, אבל זה לא מנחם אותי. מה שכן, שיחקנו טוב ושלטנו במשחק ללא עוררין. יצרנו לחץ על חיפה ולצערי זה לא הגיע לידי ביטוי בשער. אני מאמין שאם נמשיך ככה לשחק בחוץ בסוף ניקח את הנקודות". צוות לבדיקת חומרים אסורים מטעם ההתאחדות לכדורגל, ברשותו של דר׳ לזר, ערך באיצטדיון בדיקת סמים לשחקנים אסמעיל ריאן, אביחי ידין, וכן לשחקנים מאשדוד.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]