הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ומכבי אשדוד בכדורסל החלו בשיתוף פעולה בשנה הקרובה. השיתוף יכלול הקמת קבוצת כדורסל ייחודית עבור בני הנוער שלוקחים חלק בתוכנית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות, התנדבות בקהילה ושילוב בקבוצת המעודדות. שיתוף הפועל החל בחג החנוכה, בו במשחק הבית של מכבי אשדוד מול נס ציונה, הדליקה מנכ"לית הרשות למאבק בהתמכרויות ואלימות הגב' סימונה מורלי. יחד איתה הדליקו גם דבורית גיאת ונערים מפרויקט "משאלה חוויתית". 

שיתוף הפעולה יימשך כאמור לאורך כל השנה, מתוך מטרה ליצור חיבור בין ספורט, חינוך וערכים. המטרה היא ליצור קבוצת כדורסל שתלווה על ידי מכבי אשדוד, הקבוצה תורכב מנערים מפרויקט "משאלה חוויתית" שיעברו אימונים, הדרכות ממאמן מקצועי של מכבי אשדוד, כולל ציוד ומשחקים שיקבלו הנערים. בחודש דצמבר חל חודש המאבק בסמים, שכולל מגוון של פעילויות. ברשות ביקשו לעלות את המודעות לנושא הרגיש והכאוב.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]