במנהלת הליגה החליטו הבוקר (א') לענות לביקורת שהשמיע אמש נתי כהן, מאמן מכבי אשדוד, שלטענתו אולץ להגיע למשחק מול מכבי ת"א, למרות שהתאבל על מות אחותו שנפטרה בסופ"ש אחרי שהתמודדה עם מחלה קשה. בתגובה לדברים הקשים, פרסמו הבוקר ראשי המנהלת הודעה רשמית בה נכתב: "מנהלת הליגה משתתפת בצערו של נתי כהן, עם מותה של אחותו", הבהירו במנהלת, "מנהלת הליגה קיבלה בקשה ביום שישי לדחות את המשחק בין מכבי תל אביב למכבי אשדוד בשל אבלו הכבד של מאמן הקבוצה נתי כהן. 


"עם כל הצער שבדבר מנהלת הליגה, באופן עקרוני אינה נוהגת לדחות משחקים בשל סיבות אישיות של מאמנים, אנשי צוות ושחקנים, טראגיות ככל שיהיו. "בכל העולם ובכל ענפי הספורט סיבות אישיות אינן עילה לדחיית משחקים. דחיית משחק בשל סיבות אישיות כלשהן היא תקדים מסוכן אשר בעתיד יכול להיות פתח לקבוצות לבקש דחיית משחקים בשל מצבן המקצועי הרעוע. המנהלת מודיעה כי גם בעתיד לא תדחה משחקים עקב סיבות אישיות כאלה או אחרות. "למרות זו, ובאופן יוצא דופן, תוך התחשבות בטרגדיה המשפחתית שעבר המאמן נתי כהן, ובהסכמת מכבי ראשל"צ, יידחה המשחק בין אשדוד לראשל"צ ליום שישי הקרוב, 22/11 בשעה 14:00 "מנהלת הליגה מבקשת שוב להשתתף בצערו של נתי כהן ומקווה שהוא ומשפחתו לא ידעו עוד צער". 

עם זאת, במנהלת ציינו מספר מקרים דומים בהם מאמן החמיץ משחק בשל מוות במשפחה ו/או סיבות בריאותיות כאלה או אחרת.  יוסי אבוקסיס החמיץ משחק בליגה הישראלית בכדורגל בשל מות אימו, מאמן סירקיוז במכללת החמיץ משחק בשל מות אביו, מאמן יוסטון ב-NBA, קווין מקהייל הפסיד חודש בשל מותה הטראגי של בתו, מאמן קונטיקט, ג'ים קלהון, החמיץ משחק בשל מות חמותו ומאמן ניו אינגלנד מליגת ה-MLS בכדורגל, החמיץ משחק בשל מות אימו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]