במ.ס אשדוד כבר מתחילים להסתכל על חלון העברות בינואר ומנסים לחשוב על איך לחזק את הקבוצה בעתיד לבוא. "הפקנו לקחים מהעונה שעברה, לא נשחרר שחקנים סתם, חשוב לשמור על סגל רחב ושתהיה תחרות על ההרכב", אמרו באשדוד. בקבוצה חושבים על 2-3 שחקנים כמועמדים לחיזוק, ומדברים על שחקנים שאמורים לשדרג את הקבוצה ולהיכנס להרכב. "לא נביא שחקנים רק בכדי לעבות את הסגל", אמרו באשדוד השבוע. שחקן ראשון שכבר הצטרף לאימוני אשדוד ועשוי לחתום סופית הוא המגן השמאלי רחמים צ'קול בן ה- 24. צ'קול שנמכר לפני שנתיים עבור 350 אלף דולר וחתאם אל חמיד, יחזור אחרי שנה וחצי לאשדוד אחרי שסיכום עקרוני וראשוני הושג בין השחקן לראשי הקבוצה.

 

צ'קול עשוי לשוב לאשדוד באופן רשמי רק בינואר אז יפתח חלון העברות באופן רשמי, עד הוא הוא יתאמן עם אשדוד. "החזרנו את צ'קול כי מדובר בשחקן שלנו, הוא נקלע למצב לא פשוט במכבי ת"א, הוא שחקן שגדל באשדוד ואם אפשר לעזור לו אז למה לא, מה עוד שמדובר במסר מסוים לשחקנים ולקבוצות האחרות שרוצות לקחת שחקנים מאשדוד", אמרו באשדוד. צ'קול שאמור להתחתן ב- 1/5 במאי מקווים באשדוד שמגיע לאשדוד במהדורה יותר בוגרת והוא יוכל לתרום לאשדוד לא רק בעמדת המגן, אלא גם בעמדת הקשר. המגן הניגרי ג'וואן אושניוואה אמור לעזוב את אשדוד לטובת אליפות אפריקה, ב-3-4 לינואר ולהיעדר לתקופה של כמעט חודש, זו הייתה עוד סיבה להחלטה לצירופו של צ'קול. 

חוץ מצ'קול באשדוד מדברים על חיזוק בחלק הקדמי של הקבוצה, בדמות קשר התקפי וחלוץ. לאשדוד יש מקום לזר נוסף בסגל וזר נוסף כנראה גם יגיע, שבנוסף מעמדו של סנדי ארקון שעד כה מאכזב לא ברור ויכול להיות שבאשדוד יוותרו עליו ויביאו שחקן אחר במקומו. "עד ינואר יש קצת זמן, הכול כרגע פתוח וצריך לראות מה הכיוון שיהיה לנו עד אז". מי שעוד מתאמן עם אשדוד הוא שי מימון הבלם באשדוד, שבקבוצה אומרים שהוא לא יצטרף לקבוצה, הוא רק מתאמן בכדי לשמור על כושר, "יש לנו את תמיר עדי בלם צעיר ומוכשר ואין לנו כוונת להביא שחקן נוסף בעמדה הזו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]