מכבי 'יחד הבונים' אשדוד תארח את בני הרצליה הערב, במשחק ביתית ראשון העונה באשדוד. עבור מכבי יחד הבונים אשדוד שפתחה את הליגה עם שני משחקי חוץ בהם הפסידה, משחק הבית בשני הקרוב הוא הזדמנות פז לחזור לעניינים. אשדוד הוכיחה בגביע ווינר סל שיש לה יכולת לנצח. בשבוע שעבר התפרקה אשדוד בחולון ומכאן יש לה רק לאן לעלות ולהשתפר, ההפסד בנתניה היה פספוס לא קטן אך באשדוד חושבים קדימה. הרצליה מגיעהלאשדוד עם ניצחון אחרי הארכה והפסד בשבוע שעבר מול ברק נתניה והשחקנים של אריאל בית הלחמי, לא מתכוונים לעשות לאשדוד חיים קלים.

 

בנוסף קיימו השבוע בקבוצה, שיחות אישיות עם השחקנים בכדי לחזק את הצד המנטאלי והגיבוש החברתי. בהנהלת הקבוצה נראו מאוד לא מרוצים במהלך התבוסה להפועל חולון באולם הפחים בשבוע שעבר אך בינתיים לא נראה שמתוכננים שינויים בסגל השחקנים. הפסד נוסף יכול לשנות את הדברים ולגרום להחלפתו של אחד הזרים כאשר המועמד המרכזי לכך הוא ג'יימי סקין, שממשיך להציג אותה יכולת מאכזבת שהציג בשלהי העונה שעברה במדי אשקלון. בבני הרצליה לעומת זאת היו די מרוצים מהיכולת שהציגה הקבוצה בשני המחזורים הראשונים ומשוכנעים כי קופחו ע"י השופטים בסיום המשחק האחרון מול ברק נתניה לאחר ששריקה בשניית הסיום העניקה ליהוא אורלנד שלוש זריקות עונשין. למרות ההפסד הביתי לנתניה, הקבוצה של אריאל בית הלחמי מגיעה למשחק כפייבוריטית ומקווה להתגבר על הפנצ'ר של השבוע שעבר בעזרת ניצחון חוץ בעיר הדרומית.

 

גם מכירת המנויים ממשיכה עד ליום המשחק, מחירי המנויים מתחילים ב-150 שח בלבד לעונה. הערב, משחק הבית הראשון ייחשף הקמע החדש של מכבי יחד הבונים אשדוד הלא הוא הדולפין, בובת "הדולפין" תוסיף לאווירת החג, תשתלב עם המעודדות ותחלק פרסים.