ביה"ד העליון של ההתאחדות לכדורגל זיכה את בעלי מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן מאי קיום פסק דין, והבעלים של מ.ס אשדוד יוכל להמשיך ולעמוד במקום הקבוע שלו במשחקי הבית של הקבוצה. כזכור, במהלך הקיץ פסק ביה"ד של ההתאחדות שנת הרחקה מהמגרשים לבן זקן לאחר התקפה מילולית של האחרון על ההתאחדות ומוסדותיה. בן זקן לא יכול להימצא בתחומי המגרש, אבל באצטדיון אשדוד יש לו מקום קבוע מעבר לגדר בו הוא עומד במהלך המשחקים. תובע ההתאחדות שלום אבן עזרא לא אהב את המיקום של בן זקן וטען כי הבעלים מעורב במהלך התקין של המשחק. המקרה הגיע לביה"ד העליון, שפסק כי הבעלים יכול להמשיך לעמוד במקום הקבוע שלו. כך או אחרת, ההרחקה מהמגרשים עומדת בעינה והיא תסתיים רק בתום העונה הקרובה. בכל מקרה, בן זקן יוכל להמשיך לעמוד במקום הקבוע לו לאורך כל העונה.


המגן הניגרי של אשדוד ג'ואון אושאניווה יחזור ארצה רק מחר, אבל מסתבר שהשהות שלו בניגריה הייתה רק לצורך ביקור מולדת והוא כלל לא השתתף במשחק הגומלין מול נבחרת ליבריה. באשדוד הבינו כי מאמן נבחרת ניגריה לא זימן את המגן הניגרי של אשדוד, ג'ואון אושאניווה למשחק מכיוון שהשחקן לא התייעץ עימו לפני שחתם במ.ס אשדוד. כל הניסיונות של אושאניווה להסביר כי מדובר במועדון גדול בישראל לא עזרו למגן הצעיר, שנופה מהמשחק וזאת למרות שעד המשחק היה שחקן הרכב. לא ברור מה יהיה מעמדו של אושאניווה בעתיד ואם הוא יהיה בסגל של נבחרת ניגריה גם באליפות אפריקה בחודש ינואר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]