יוני דרעי בדרך חזרה למכבי אשדוד, אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, אמור השבוע דרעי להגיע לסיכום עם יורם אסרף על החזרה שלו למכבי אשדוד. דרעי מאד רוצה לחזור לאשדוד, הוא יודע שחזרה שלו העונה תהיה כנראה במעמד שונה מאשר לפני שנתיים. דרעי מחכה לחזרתו של עופר ברקוביץ' מחופשה בתאילנד, אז תתקיים פגישה בין השחקן, אסרף והמאמן ברקוביץ' בכדי לדון על מעמדו של דרעי העונה בקבוצה. "אני יודע שבאשדוד רוצים אותי, אסרף מאד רוצה שאני אגיע והבנתי שזה אינטרס של כולם שאני אהיה באשדוד, אבל ביקשתי להיות בשיחה עם ברקוביץ' בכדי לשמוע ממנו שהוא גם רוצה שאני אחזור ואני מקווה שכבר השבוע נוכל לבשר על החזרה שלי לאשדוד", אמר דרעי השבוע.

 

באשדוד מציינים שישנם גורמים שלא ממש רוצים את דרעי באשדוד מכל מיני סיבות, אבל כנראה שהרצון של אסרף ושל האוהדים לראות את הסמל חוזר לאשדוד יעשה את שלו. "דרעי חשוב לאשדוד בכל המובנים וברור שמעבר לתרומה המקצועית שלו על הפרקט יש לו ערך מוסף, מי שלא רוצה אותו בקבוצה יצטרך כנראה לבלוע את הגלולה כי בקיץ הזה הוא מגיע במעמד אחר ושונה", אמרו באשדוד.

 

*כתבה מלאה על יוני דרעי בסופ"ש בעיתון "המגזין"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]