ז'אן טלנסיקוב שהיה אחד מסמלי הכדורגל בעיר אשדוד,  הודיע בראשון בבוקר ליו"ר מחלקת הנוער מנדל דוידוביץ'  שהוא רוצה לעזוב את תפקידו כמנהל מקצועי, מנדל עוד אמר בראשון בבוקר בנושא: "ז'אן דיבר איתי בבוקר, כרגע אין החלטה, אני אדבר איתו ביומיים הקרובים ונחליט". מאוחר יותר כאמור שמענו את טלסניקוב נחרץ ביותר ומבחינתו ההחלטה סופית.  מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד שנחשבת לאחד המפוארות בארץ, מינתה רק באמצע העונה שעברה את ז'אן טלסניקוב למנהל המקצועי של מחלקת הנוער. טלסניקוב שהיה שחקן וסמל בעירוני אשדוד ניסה לחזור ולסגור מעגל בתור איש מקצוע במחלקה.אין ספק שזה משהו שלא היה צפוי, רק ביום רביעי, הגיע ז'אן טלסניקוב לאימון לדוגמא של הקבוצה הבוגרת למחלקת הנוער. טלסניקוב הגיע עם מערכי אימון מסודרים והכול היה נראה כשגרה. בשבת שיחקה קבוצת הנוער מול ב"ש בחוץ ורשמה הפסד חוץ נוסף העונה 2-1 בדקה ה-90, בבוקר יום ראשון הודיע טלסניקוב ליו"ר מחלקת הנוער מנדל דוידוביץ' על התפטרותו. מנדל עוד ביקש להיפגש עם טלסניקוב, אלא שבראשון בערב הוא נשמע נחרץ: "זה סופי, אני קיבלתי החלטה, וזה קורה בגלל סיבות אישיות שלי, אני מודה לג'קי, לחיים ומנדל על ההזדמנות שנתנו לי, אשדוד זה מועדון מפואר עם עתיד ונהניתי מכל רגע, מבחינתי זו הייתה סגירת מעגל, אחרי ששיחקתי בקבוצה בתור שחקן, ואבא שלי גם רשם את עצמו בהיסטוריה של הקבוצה. אני אשאר אוהד תמיד".
 
 
הסיבה היא רק סיבות אישיות או שיש משהו אחר?
"אמרתי לך, זה רק סיבות שלי, אני החלטתי לעזוב ואין בי על אף אחד בקבוצה, הכבוד של המועדון והשם שלו חשובים לי יותר מידי, אני מודה לג'קי על ההזדמנות ולהנהלה וזה מה שחשוב, אני בטוח שאני משאיר מחלקה טובה ומסודרת". 
זה נשמע כאילו יש סיבה אחרת לעזיבה שלך?
"עזוב, אמרתי לך, סיבות שלי, כל השאר לא חשוב. יש החלטות שלפעמיים צריך לעשות, אין לי מילה רעה להגיד על אף אחד, יש דברים שהם השקפת עולם שלי ולא של אחרים, וזה בסדר". כרגע עוד לא ברור מי יהיה המחליף של טלסניקוב בקבוצה. באשדוד עדיין כאמור לא עוסקים במציאת מחליף אם וכאשר. רק נציין שבשנתיים האחרונות החליפו במחלקת הנוער כמה פעמיים את תפקיד המנהל המקצועי, אחרי מירו בן שמעון, חנן אזולאי ועכשיו טלסניקוב, חיים כהן מי שמשמש היום כעוזרו של אלי אוחנה בנבחרת הנוער היה מנהל מחלקת הנוער במשך ארבע שנים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]