מכבי אשדוד לא ממש תרצה לזכור את הבכורה האירופית שלה ביורוקאפ. הקבוצה של עדני דגן נוצחה בביתה 71:49 בידי קייסרי הטורקית, אחת הקבוצות החזקות העונה במפעל האירופי המשני. ריצת 12:25 של הטורקיות ברבע השני ו-14:21 ברבע השלישי סגרו למעשה עניין. מעבר לתוצאה זו גם הדרך של אשדוד, שנראתה רע מאוד ברוב שלבי המשחק. אין ספק שהייתה זו טבילת אש כואבת למכבי אשדוד במשחקה הראשון ביורוקאפ. אחרי רבע ראשון צמוד, אשדוד נפלה לפיגור דו ספרתי בדרך להפסד לקייסרי הטורקית בתוצאה. אשדוד סבלה מאחוזי קליעה נמוכים מאד, נחיתות בריבאונד ופשוט נראתה לא מחוברת.
 


אשדוד קלעה את הסל הראשון במשחק באדיבות שילדס, אבל האורחות ענו עם שמונה נקודות רצופות תוך שתי דקות. אשדוד הצליחה להתאושש ונעזרה בנקודות של פירסון ושילדס כדי להפוך את התוצאה ולעלות ליתרון 10-8 עם 4:30 דקות לסיום הרבע. קייסרי, שקיבלה 8 נקודות מדוניקה הודג'ס, הובילה 14-12 אחרי עשר דקות. אשדוד פתחה לא טוב את הרבע השני וראתה את קייסרי עולה ליתרון 23 – 16 תוך שלוש וחצי דקות. פסק הזמן של עדני דגן לא עזר, האורחות ברחו ליתרון דו ספרתי והובילו 39 – 24 בהפסקה, לאחר שפסק זמן טורקי 3 שניות לבאזר הוביל ללייאפ של נאקייה סאנפורד שחתם את המחצית. דף הסטטיסטיקה הראה 0/7 לאשדוד משלוש, פירסון הייתה הקלעית המובילה עם 11, שילדס נשארה על 6 הנקודות שקלעה ברבע הראשון. לאטויה סאנדרס הגרמנייה הובילה את האורחות עם 14 נקודות, הודג'ס הוסיפה 9.


קייסרי המשיכה לשלוט במשחק גם ברבע השלישי, ועלתה ליתרון 53 – 33 שלוש דקות לסיומו. ניכר כי הן הרבה יותר מחוברות, הן סיימו את המשחק עם 21 אסיסטים לעומת 10 של אשדוד. לוח התוצאות הראה 60 – 38 אחרי שלושים דקות, הרבע האחרון היה כבר לפרוטוקול בלבד.

לאשדוד:
אשלי שילדס 15 נק', 5 ריב'
פלנט פירסון 12 נק', 9 ריב'
מירב דורי 8 נק'
בויאנה ווליץ' 7 נק'
קטרינה זונובה 5 נק'
בראשידה אלוהים 2 נק'

בלטו לקייסרי: סאנדרס 20 נק', הודג'ס 13 נק'.