"איזה כיף להריח שוב את הפרקט", אמר אחד מאוהדי הקבוצה בכניסה לאולם בקריה. שחקני מכבי אשדוד עלו כבר בשעה 11:45 ולא חיכו לשעה הרשמית של 12:00 בצהריים, כנראה שגם הם היו מאד נרגשים ורצו לפתוח את העונה, באימון ראינו כמעט את כל הפנים החדשות, דרור חג'ג' שצמוד למאיר טפירו וכבר קיבלו את הכינוי "שמשון ויובב", לידם ראינו את שני הבנים השבים הביתה, ינעם אירם וגלעד קרני שעבור הקהל זה נראה כאילו השניים גדלו באשדוד  ואף פעם לא עזבו. חוץ מהם ראינו את אנטון שוטבין ואת אלכס טויס שהראה לאוהדים כמה הוא אוהב לקפוץ. אהוב הקהל, היה ראמל בארדלי עם תספורת מוקהיני חדשה והראה שהפציעה לגמרי מאחוריו. בארדלי עצמו אמר בתום האימון: "אני מרגיש טוב, אבל אני אהיה הרבה יותר טוב ככל שנמשיך להתאמן, יש לי הרבה סידורים, כי כרגע אני מנותק מהעולם, אין לי טלפון ואינטרנט ואני קודם כל הולך לסדר את זה". בצד המקצועי והציפיות מהקבוצה אמר בארדלי: "נשארו פה הרבה שחקנים ששיחקו איתנו בשנה שעברה וזה יתן לנו יתרון גדול. הרוב מכירים את המאמן ואת שיטת המשחק שלו וזה יחסוך לנו זמן יקר של הסתגלות". על הזר החדש אמר בארדלי: "אני מכיר את בראקינס כי יש לנו את אותו הסוכן, הוא שחקן מצוין עם יכולת קליעה טובה והגנה קשוחה ואין לי ספק שהוא יוסיף לנו הרבה. זו תהיה חוויה לשחק איתו", סיפר בראדלי, וסיכם: "אחרי שבשנה שעברה הגדירו אותנו כהפתעת העונה אנחנו רוצים להתקדם עוד צעד ולהגיע לפיינל פור. אני חושב שזה אפשרי, אבל זה לא יהיה קל כי הליגה תהיה צמודה וקשה".
 
 
הקהל הראה שהוא כבר בכושר שעודד לאורך כמעט כל האימון, זרק הרבה קונפטי והראה שהוא כבר מוכן לליגה. הקהל אהב לקרוא את בארדלי אליו והזר הנערץ הגיע לקהל ונהנה מכל רגע. גם אלכס טויס הגיע לקהל שרצה להכיר את הזר החדש של הקבוצה. טויס הוא אחד מהזרים החדשים שחתמו בקבוצה, לאחרונה החתימו בקבוצה גם את קריג בראקינס שלא נטל חלק באימון הפתיחה של הקבוצה והוא קיבל עוד כמה ימים להתארגנות ויגיע רק ב- 6 לחודש הבא. מי שבהחלט היה חסר הוא ג'וש דאנקן שבגלל הפציעה אמור לחזור לסגל של הקבוצה רק לקראת נובמבר אם לא יותר מאוחר. כרגע הסגל של הקבוצה מונה 12 שחקנים שיחד עם דאנקן הפצוע מגיע ל- 13. גם בגזרת המקומיים הקבוצה קיבלה חיזוק ומשני מקומיים בעונה שעברה (דרעי, חדד) עלו העונה לשלושה עם גל בן אמי (שחקן צעיר חדש מאשקלון), ברק חדד שממשיך מהעונה הקודמת. והצלע השלישית תהיה בנצי באס שחקן מהנוער של מכבי אשדוד. כבר במהלך השבוע אשדוד תתחיל לעלות הילוך, רשימת משחקי האימון כבר סגורה ומשחק הליגה הראשון של הקבוצה יהיה ב- 19 באוקטובר. הגרלת המשחקים תהיה יותר מאוחר בערב.
 
 
מכירת מנויים לאוהדי הקבוצה
כבר באימון הראשון ראינו הסתערות על המנויים של הקבוצה, אוהדי הדולפינים קיבלו את הקרדיט שלהם וקיבלו מנויים זולים. הנהלת הקבוצה מציינת שבניגוד לקיץ שעבר ההתארגנות המסודרת של הקבוצה העונה, עזרה לקבוצה לעלות את כמות המנויים לתקופה המקבילה לעונה שעברה. העונה החליטו בקבוצה להוציא מנוי חדש שכולל ספחים של הכרטיסים לאורך כל העונה, בניגוד לעונה שעברה בו הונפק כרטיס מנוי רגיל לכל אוהד. מחירי המנויים לעונה הקרובה הם: 150 ₪ לדולפינים, 450 ₪ למבוגר ביציע העליון, 300 ₪ לנוער/ חייל/ סטודנט ביציע העליון, 1200 ₪ למנוי פלטניום, 700 ₪ למנוי זהב ו- 600 ₪ למנוי אב ובן ליציע העליון. לבירורים נוספים לגבי מחירי הכרטיסים ניתן לפנות למנכ"ל הקבוצה אלון בן זקן בטל' 0545578060, או בטל'- 08-863225588.