מכבי אשדוד השיגה ביום שלישי מעין "נקמה" קטנה בלב השרון שניצחה אותה במשחק אימון ראשון העונה 80- 69. לב השרון כזכור הייתה הקבוצה שהעיפה את מכבי אשדוד בעונה שעברה מהמשך המאבק על העלייה לליגת העל

המשחק היווה מבחן ראשון לשחקנים של רמי הדר לקראת הליגה. הבעיה שאשדוד סבלה מסגל חסר, שגם קוחנסקי נפצע יום קודם באימון ונעדר ובעצם מצטרף לבדלוב ובוקרא שפצועים כבר מתחילת העונה. לגבי בוקרא הוא כבר מתאמן רגיל אך עדין לא משתתף במשחקים, קוחנסקי אמור לחזור כבר לאימונים. ובדלוב מגדירים את הפציעה שלו בקבוצה "כמסתורית". בכל מקרה במשחק ניתן היה להתרשם מאופיר פרחי בעמדת הרכז, ובעיקר מרמון קלמנטה שבקבוצה כבר מגדירים "כמפלצת" לקלמנטה היה 28 נק' עם 15 ריבאונדים. יחד עם המון אגרסיביות ופיזיות בצבע. ברור שקלמנטה נהנה מזה שללב השרון לא היה שחקן זר "בגודל" שלו שיכול להתמודד איתו בצבע.

למרות הכל בקבוצה היו מרוצים מהניצחון. "זה בעיקר הזמן לראות ולבחון, אין לנו עוד תרגילים חוץ משניים, קלמנטה התאמן איתנו כמה אימונים בסך הכול וזה בעיקר הזמן שהוא יכיר אותנו ואנחנו אותו. מצד שני זה גם הזמן של שחקנים לבוא ולהוכיח את מעמדם ואת יכולתם", אמר עו"ד שי האוזמן המנהל המקצועי של מכבי אשדוד. לקבוצה תואמו כבר מספר משחקי אימון בבית ובחוץ. משחק האימון הבא בבית נגד אליצור רמלה ביום שלישי 14.9.09 בשעה 19:00 באולם מקיף ח' רובע י"ג.