המשחק היה אמור להערך בשבוע שעבר אך עקב מכת פציעות שנחתה על הקבוצה של רמי הדר הוחלט לדחות את המשחק בשבוע. במשחק האימון הראשון של הקבוצה היא גברה על לב השרון 80- 69


קבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד תקיים היום (ב') משחק אימון מול אליצור רמלה (19:30) לקראת פתיחת משחקי הליגה הלאומית. ביום חמישי היא תפגוש למשחק אימון נוסף את אליצור יבנה בשעה 19:30. כול המשחקים יתקיימו באשדוד באולם במקיף ח'. המנהל המקצועי עו"ד שי האוזמן דיווח שארז קוחנסקי ואיתי לוי הפצועים, חזרו לפעילות מלאה.

גם מיכאל בדלוב אמור לקחת לראשונה חלק במשחק לאחר שערך במהלך החג את האימון הראשון שלו בקבוצה לאחר פציעה ממושכת. הממונה על הספורט משה בוטראשווילי הודיע, שרשות הספורט בניהולו של המנכ"ל מיקי רוזנברג, תעשה הכול לאל ידה, להגשמת החלום: העפלה לליגת העל. יו"ר הקבוצה מאיר גבאי, הודה על התמיכה והביע תקוותו שבכוחות משותפים, יזכו שוחרי הכדורסל לראות כבר בעונה הבאה את אריות הכדורסל הישראלי, כאן אצלנו באשדוד.בקבוצה ייהנו כאמור מכמעט סגל מלא שגם קוחנסקי שלא שיחק נגד לב השרון וגם בדלוב ייטלו חלק, מי שעדיין נעדר ממשחקים הוא אחיעד בוקרא שלפחות עד תחילת החודש לא יוכל ליטול חלק במשחקי הקבוצה.