מכבי אשדוד ממשיכה בהכנה לעונה והיום (ה') תקיים משחק אימון שני השבוע ושלישי מתחילת האימונים מול הקבוצה החזקה אליצור יבנה. המשחק ייערך בשעה 19:00 באולם במקיף ח' ברובע י"ג

 

היום (ה') בשעה 19:00 יתקיים באולם הביתי של מקיף ח' ברובע י"ג, משחק אימון נגד הקבוצה החזקה "והיקרה" בליגה הלאומית- אליצור יבנה. בשורותיה משחק אלכס צ'וברוביץ 2.12 מ' הסנטר הצעיר והמוכשר של נבחרת העתודה. יהיה זה משחק האימון השני של הקבוצה השבוע לאחר שביום שני גברה הקבוצה על אליצור רמלה 112-98. ובסך הכול המשחק השלישי בתקופת טרום העונה.

לאחר המשחק מול רמלה אמר המאמן רמי הדר: "למשחק אימון אנחנו לא ממש מכינים טקטיקה ספציפית, ויותר מתרגלים דברים שעשינו באימון, כשנשחק נגדם בליגה נבוא יותר מוכנים מבחינה טקטית. בד"כ אנחנו מנסים ללמוד את התרגילים של הקבוצה היריבה ולמנוע קשר מסירה, היום גם עשינו את זה תוך תנועה רבה של השחקנים, וסה"כ יש לנו עוד מקום להשתפר". לשאלה מה יהיה עם ההגנה של אשדוד, שספגה 98 נק', אמר המאמן :"הבאנו שחקן זר שהוא שחקן הגנה יוצא מהכלל, בסה"כ יש מקום לשיפור ואנחנו צריכים לעשות עליית מדרגה בהגנה". בקבוצה מרוצים שמיכאל בדלוב חזר לאימונים מלאים וכמו כן, מחכים בקבוצה לחזרתו של בוקרא שכרגע רק מתאמן עם הקבוצה אבל לא משחק בגלל פציעה.