עד כה שיחקו חניכיו של רמי הדר שלושה משחקי אימון נגד לב השרון עליה גברו 80- 69 על אליצור רמלה עליה גברו 112-98 והשבוע הגיעה תורה של אליצור יבנה עליה גברו 101-93. חשוב לציין שאת כל המשחקים שיחקה הקבוצה בבית. ביום חמישי הקרוב (למקדימים) תשחק הקבוצה מול אותה אליצור יבנה הפעם החוץ. אם יש משהו שמטריד את מנהלי מכבי אשדוד זה מכת הפציעות שעושה רושם ממשיכה מהעונה שעברה, עד כה שאנחנו חודש בהכנות לא הצליח רמי הדר לעשות אימון עם סגל מלא שלא לדבר על משחקי האימון. בהתחלה היו אלה בדלוב ובוקרא, לאחר מכן בדלוב חזר ובוקרא לו, קוחנסקי נפצע וחזר נגד רמלה, מול יבנה שוב נפצע קוחנסקי ויום קודם לכם גם בדלוב דיווח על כאבים באזור הפציעה הישן שלו. מה עושים? בעיקר מתמודדים ומנסים לתת קרדיט לשחקני הספסל, אולי זה הזמן של חלק מהמחליפים להראות שניתן לסמוך עליהם. מצד שני, בוקרא, בדלוב וקחונסקי הם שחקנים חשובים בסגל שניים מהם, לפחות בוקרא וקוחנסקי אמורים להיות שחקני חמישייה ואין ספק שההיעדרות שלהם לא מוסיפה שקט בקבוצה.

ואם כל זה לא מספיק במשחק מול אליצור יבנה אופיר פרחי הורחק במהלך המחצית השנייה לאחר שפלט כמה מילים לעבר השופט. דווקא לאחר ההרחקה של פרחי מי שלקח את הקרדיט היה יוני דרעי ואיתי לוי יחד עם גלעד קרני שהראו שיש על מי לסמוך. עו"ד שי האוזמן אמר לאחר המשחק: "ברור שהפציעות מאד מדאיגות אותנו, קשה לסגל תרגילים ושיטת משחק ששניים משחקני החמישייה לא ממש משחקים. אבל גם ממשחקים כאלה לומדים". לשאלה מדוע הקבוצה לא משחקת גם משחקי חוץ בכדי לבדוק את כוחה בחוץ אמר האוזמן: "יש כאן בעיה מסוימת שבגלל חוסר בתקציב, קבוצות לא רוצות לשלם לשופטים ולכן אנחנו מביאים אותן אלינו כי אנחנו חושבים שזה חושב. השבוע נשחק בחוץ מול יבנה וזה יהיה מבחן ראשון לכוחנו בחוץ".

גם איתי לוי שלדעתו של האוזמן היה יחד עם גלעד קרני המצטיין במשחק בטח אחרי שפרחי יצא אמר לאחר המשחק נגד יבנה: "הזריקות החלו להיכנס מכל הטווחים, והרגשתי שהמשחק קצת רדום לכן לקחתי את ההובלה עליי. הצלחנו לקלוע כמה שלשות. קרדיט לינעם אירם וגלעד קרני שמסרו לי הרבה אסיסטים, באותה מידה זה יכול להיות גם אני, שמוסר להם, אבל ברבע ה-4 הייתי יותר פנוי וזאת הסיבה שקלעתי כל כך הרבה" . המשחק עצמו היה צמוד לכל אורכו שהיתרון עובר בעיקר ברבעים השני והשלישי מקבוצה לקבוצה. ברבעים הראשון והרביעי אשדוד הכתיבה את קצב המשחק. מי שרשם עוד משחק מצוין היה הזר של הקבוצה רמון קלמנטה שהיה בלתי ניתן לעצירה ורשם משחק של 25 נק' ו- 14 ריב'. קלמנטה התמודד יפה עם הגבוהים של יבנה שכללו את אלכס צ'וברביץ', יאן מרטין המתאזרח וכן גם בראיינט מרקסון הזר של יבנה. בסיום כאמור ניצחון נוסף למכבי אשדוד 101- 93.