מכבי אשדוד הפסידה אמש (ה') 88- 85 לאליצור יבנה בביתה. אשדוד פגרה בתום הרבע הראשון 38- 18. זהו הפסדה הראשון של הקבוצה במשחקי טרום העונה לאחר שלושה ניצחונות

 

 

מכבי אשדוד יצאה למשחק חוץ ראשון העונה במסגרת משחקי ההכנה לעונה. לאחר שלושה משחקים בבית שהניבו שלושה ניצחונות שיחקה קבוצתו של רמי הדר במשחק חוץ ביבנה מול אליצור המקומית. בשורות אשדוד נעדרו אחיעד בוקרא וארז קוחנסקי הפצועים. לגבי קוחנסקי הבשורה לגביו לא ממש מעודדת לאחר שבקבוצה התבשרו שהוא ייאלץ להעדר לפחות כחודש ויחמיץ בוודאות את שני מחזורי הפתיחה של הליגה. קוחנסקי שנפצע במשחק מול יבנה בשבוע שעבר סובל מקרע בשריר הירך האחורי.

במשחק מול יבנה אמש (ה') אשדוד סבלה מפתיחת משחק רעה מאד, כבר בתום הרבע הראשון שנגמר 38- 18. אשדוד שיחקה הגנה רעה מאד ויבנה ניצלה זאת בכדי להמטיר עליה מטר שלשות. בשלושת הרבעים האחרים זו כבר הייתה קבוצה אחרת. קבוצתו של רמי הדר חזרה למשחק, השוותה ואף הובילה ושמרה את שחקני יבנה על 50 נקודות במשך כל שלושת הרבעים האחרים. אשדוד עוד יכלה לנצח אך אופיר פרחי החטיא שלשה עם הבאזר. ברבע הרביעי סבלה אשדדוד מהרכב טלאים בעקבות בעיית עבירות, שגם קלמנטה יצא בחמש עבירות, גם איתי לוי וינעם אירם ואם כאילו  לא מספיקות הצרות גלעד קרני עוד הספיק לחטוף מכה חזקה ביד שמנעה ממנו להמשיך לשחק, אם כי לא מדובר במשהו מהותי. הבשורה הטובה מהמשחק מבחינתה של אשדוד היא ההגנה הטובה בשלושה מתוך ארבעת הרבעים, הבשורה הפחות הטובה היא ההגנה של הקבוצה ברבע הראשון. בעוד חודש תצא מכבי אשדוד למשחק הראשון בליגה מול קריית אתא ועד אז מקווים בקבוצה שכל הפצועים יחזרו להתאמן למעט כאמור קוחנסקי. ביום שני הקרוב תשחק הקבוצה מול הוד השרון באשדוד למשחק אימון נוסף. במשחק הזה אמור ליטול חלק לראשונה העונה במשחק של הקבוצה אחיעד בוקרא שחוזר מפציעה. מי שעוד שיחק מול יבנה לאחר החזרה מהפציעה הוא מיכאל בדלוב. עו"ד שי האוזמן אמר לאחר המשחק: "עד כמה שזה ישמע מוזר למרות ההפסד, היה לנו משחק מצוין, אולי הכי טוב שלנו בהכנה. שיחקנו בחוץ מול קבוצה שתדבר חזק בליגה, היינו חסרים שחקנים ואני בהחלט לוקח את מה שראיתי בשלושת הרבעים כמשהו חיובי".

בקבוצה הוחלט לקיים ביום שני שבוע הבא ב- 12 לחודש מסיבת עיתונאים רשמית שם תוצג הקבוצה.

קולעי הנקודות מול יבנה: קלךמנטה 25 נק', אירם 14 נק', פרחי 13 נק', לוי 13 נק'