מכבי אשדוד לא עוצרת. אם להסתכל על שלושת המחזורים האחרונים אז אין למכבי אשדוד תחרות בליגה. מול רמת חן השבוע זה נגמר 89-56 לחניכות של עדן ענבר

 

ברור שזה לא מדע מדויק והקבוצה של עדן ענבר הייתה מעדיפה לשחק עם נאטשה לייסי אבל אי אפשר להתעלם שמאז הפציעה של לייסי אשדוד 3-3. אבל ברור שבקבוצה רק מחכים לחזרה של לייסי מהפציעה, בתקווה שאיתה הקבוצה תהיה דורסת יותר. בינתיים עם לייסי על הספסל אשדוד הייתה גדולה גם על רמת חן בליגה. המשחק נגמר בעצם ברבע הראשון אותו ניצחה אשדוד 27-10 מאז זה הפך למשחק במעמד צד אחד. מצבים כאלה, תמיד נוטים להתייחס יותר לצד המפסיד שלא בצדק, אבל ההופעה המזעזעת של רמת חן הערב הייתה חריגה הרבה יותר מהמשחק הטוב של אשדוד. לזה כבר התרגלנו. באשדוד יכולים להיות מרוצים מעוד משחק טוב של הישראליות, שירן צעירי, נופר שלום אורנית שוורץ, אפילו לירן בוכריץ (כך היא רוצה שנקרא לה). בגזרת הזרות עוד יום במשרד בשביל קורטני פאריס עם 20 נק' ו- 16 ריב'. אצל הישראליות הייתה זו צעירי עם שמחק מצוין של 13 נק' ו- 8 אס'. מאז הפציעה של לייסי, צעירי פשוט לוקחת מנהיגות ופורחת.

 

 

עדן ענבר המאמן המנצח נשמע מעט אדיש בסיום כאילו לא ניצח זה הרגע 33 הפרש: "אני לא חושב שמישהו צריך לרעוד מאיתנו. היה לנו חשוב להמשיך במומנטום. זה ניצחון חשוב מאוד. זה נכון שהישראליות היו טובות אבל אני לא עושה הפרדה. הקבוצה שיחקה מצוין כקבוצה".זהו ניצחונה השלישי ברציפות של אשדוד, בהפרש ממוצע של 26.0 נקודות.

 

שירן צעירי אמרה בסיום: "כיף לשחק באשדוד, יש כאן שחקניות מדהימות, החיבור הוא מדהים, השילוב של כולנו ביחד יוצר תמהיל נכון. אנחנו נהנות לבוא ולשחק ביחד".

 

 

לאשדוד:
קורטני פאריס 20 נק', 11 ריב'
אשלי ווקר 17 נק', 5 ריב'
טמיקה ג'ונסון 14 נק'
שירן צעירי 13 נק'
לנה מוסטפינה 9 נק'
נופר שלום ואורנית שוורץ 8 נק' כ"א

 

 

לרמת חן:
קארים גיי 14 נק', 9 ריב'
מיכל אפשטיין 11 נק'
שאנון בוביט 9 נק'
דנה יהלומי וטיפני ג'קסון 6 נק' כ"א
לין גולן 4 נק'
יהב יעקובוביץ' ונועה גנור 3 נק' כ"א