"ההבדל בין קבוצה גדולה לקטנה אינו בא לידי ביטוי בכוכבים העומדים לרשותה, בשם המאמן או במיקומה בטבלה. קבוצה גדולה נמדדת בכמות ובטיב האוהדים שהולכים אחריה" כך מצהיר ג'קי בן זקן

 

 

השנה הבאה היא שנת האוהדים: במ.ס אשדוד החליטו להשקיע בעונה הבאה בתשתיות שיהפכו את אשדוד בשנים הבאות לקבוצה גדולה: בהמשך להשקעה באקדמיה, שהיא חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי ומקובלת רק בקבוצות המפורסמות באירופה, החליטו השנה להתחיל לבנות את צבא האוהדים. החל מהשבוע, הצבא של אשדוד מתחיל להבנות באמצעות מפקד. אלפי אשדודים מתחילים במבצע הרשמה כדי להיות חלק מהסיפור הגדול. אלו שירשמו כבר יוכלו ליהנות מכרטיס כניסה לחצי גמר גביע המדינה אשר יתקיים בר"ג נגד בני יהודה תל אביב וכן להסעות ועוד. בקבוצה מתכוונים להיות בקשר שוטף עם "צבא האוהדים" במשך כל השנה ומאמינים שאת התוצאות נתחיל לראות כבר במשחק הבית הראשון של העונה הבאה ואולי אף במשחק חצי הגמר באצטדיון ר"ג ובמשחקי הפלייאוף נגד בית"ר ירושלים בשבת הקרובה ונגד ובני יהודה בעוד כשבועיים. החל משבוע הבא יתחיל המפקד: מבצע הגיוס הראשוני יחל כבר במשחק מול בית"ר ירושלים בו אמורים להתפקד לצבא אשדוד כ-2000 אוהדים. בהמשך יערך מפקד בתיכוניים ובבתי הספר וכן בקרב מקומות העבודה הגדולים. מיהו "צבא אשדוד"? צבא אשדוד הוא צבא העם המורכב ממגוון רחב של גילאים וחתכים באוכלוסיה. בצבא אשדוד נוכל לראות נשים בגיל ה-60 לצד ילדים בגיל 12 נערים ונערות לצד הותיקים. המכנה המשותף לכולם הוא אהבתם לעיר אשדוד.

 

 

צבא אשדוד יהפוך את השהייה במגרש הכדורגל לחוויה מרגשת, למופע פטריוטי למפגן אהבה של בני העיר לאשדוד. הירושלמים, התל אביבים והחיפאים ידועים בכל רחבי הארץ כנאמנים לקבוצות שלהם. "צבא אשדוד" יוכיח שגם באשדוד פועמת נאמנות בלתי מסויגת לעיר. ליאור אלבז מותיקי אוהדי מ.ס אומר: "הנשק של הצבא שאנו מקימים הוא הדגלים, התופים והשירה האדירה. זה צבא שבא לנצח באהבה. כדי שנוכל לעמוד בכבוד מול תל אביב, ירושלים וחיפה, אנו זקוקים ליותר מ- 10000 תושבים שיתגייסו למשימה ואז יתגשם החלום לו חיכנו שנים רבות". יוסי אלקיים, מהאוהדים היותר דומיננטיים וצבעוניים של מ.ס אשדוד מתרגש: "עד היום התביישנו שאפילו בבית שלנו, התל אביבים והירושלמים היו מביסים אותנו בטריבונה ועוד בשידור חי מול פני האומה. הלוואי ואכן האשדודים האמיתיים יצטרפו ל 'צבא אשדוד' ואז כל המדינה סוף סוף תדע שבאשדוד אנחנו לא מתבטלים מול אף אחד!". מי שיהיה מעוניין להתגייס ולהירשם יוכל לעשות זאת כבר עכשיו באמצעות האתר המקומי: אשדודנט – www.ashdodnet.com וכן לחפש את הקבוצה Ashdod Army בפייסבוק.

 

 


ובתוך: אוהדי אשדוד ישבו בשערים 8-10 בר"ג יחד עם שער
4

משחקי חצי גמר גביע המדינה יתקיימו באצטדיון ר"ג במתכונת המוכרת של הצגה כפולה ב-4.5. מכירת הכרטיסים נפתחה באופן רשמי באתר 'לאן'. אוהדי הפועל ת"א, הקבוצה החזקה בשלב חצי הגמר, והמועמדת מספר אחת לזכייה בגביע השנה, יאכלסו, כך נקבע, את השערים מספר 1, 13 ו-16. האדומים יתמודדו מול הסינדרלה התורנית השנה, נציגת הליגה הלאומית, עירוני רמה"ש, אשר לאוהדיה הוקצה שער אחד בלבד, שער מספר 3. האוהדים בכתום של בני יהודה, יישבו בשערים 2, 11 ו-12, ואילו אוהדיה של אשדוד, יאכלסו את השערים 4, 8 ו-10. באשדוד ינסו לרקום מהלך לנכס לעצמם את שער 3 כולו או חלק ממנו שאמור לשמש את אוהדי רמה"ש. אם אוהדי הקבוצה מהשרון לא יגיעו יקוו באשדוד להשיג כרטיס מהם ובכך ליצור רצף של אוהדי הקבוצה בשערים 3-4. המחירים שנקבעו ליציעים השונים הם כדלהלן: יציע מערבי, שערים 1-4: 80 שקלים למבוגר ו-40 שקלים לילד. ליציע המזרחי, שערים 8-16, 60 שקלים למבוגר ו-30 שקלים לילד. המשחק הראשון יחל ב-18:00 ובו בני יהודה תתמודד מול מ.ס. אשדוד. במשחק השני, הפועל ת"א תתמודד מול רמה"ש ב-20:30.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]