מ.ס אשדוד השלימה הערב (ב') צירוף של שחקן רכש שני במספר, דודו ביטון החלוץ. ביטון חתם לעונה אחת ווהוא כמובן יסע עם הקבוצה למחנה האימונים ביום חמישי. ביטון מתאמן עם אשדוד כבר מתחילת האימונים. 

ביטון הרשים את הצוות המקצועי ובשל כך הוחלט להחתימו. את חצי העונה האחרונה בילה ביטון בהפועל עכו, אך לא הצליח למצוא את הרשת בשבעה משחקים וירד עם הקבוצה לליגה הלאומית. ביטון בן ה-30, אשדוד תהיה התחנה ה-14 בקריירה שלו.

צילום: מ.ס אשדוד

בנוסף, ייצאו גם הנבחנים החלוץ, שגיא דרור ששיחק מינואר בהפועל עפולה, וקשרה של הפועל מרמורק אשתקד רן רובין ודור גלילי ממכבי תל אביב, ששיחק בבית”ר ת”א/רמלה בעונה החולפת.

אורי זוהר, גל אביב וגיל כהן מקבוצת הנוער יצאו גם כן למחנה עם הקבוצה הבוגרת, כחלק מהמגמה של הקבוצה לצרף כמה שניתן שחקנים צעירים לסגל. 

עם החתימה אמר ביטון: "אני שמח מאוד להגיע לאשדוד. התרשמתי מאוד מהמאמן החדש ואני שמח להיות חלק מהקבוצה שנבנית פה. אעשה הכל כדי שתהיה עונה טובה לקבוצה באופן כללי ולי באופן אישי".

ביטון מצטרף לקשר לאונרד אווסו, כאשר המצטרף הבא צפוי להיות דור גלילי. הקשר/חלוץ בן ה-21 פדה את כרטיסו ממכבי תל אביב אחרי ששיחק בעונה האחרונה כמושאל בהפועל פתח תקוה, והוא אמור לחתום בקרוב, שנים אחרי שאביו נאור גלילי כיכב במדי הקבוצה ולאחר מכן גם שימש כמנכ"ל המועדון.