אמנם על הפרקט מכבי אשדוד לא הצליחה לעלות לליגת העל, אבל דרך השולחן הירוק דווקא כן. אמש (ה') נקבע שמכבי אשדוד תהיה הקבוצה העשירית בליגת העל, אחרי שגם הבקעה וגם מגידו לא הצליחו להעביר את תקציב הסף, אשדוד כן. רוני בוסאני, רובי בלינקו, אלי רבי ואורן אהרוני הם המועמדים למשרת המאמן

 

 

לאחר חודש וחצי של ספקולציות ושלל הערכות מכבי אשדוד היא הקבוצה העשירית בליגת העל. אחרי שגם הבקעה וגם מגידו שעלו לליגת העל הודיעו שהן מוותרות על כרטיס העלייה לליגת העל, נשארה המנהלת עם "חור" לאחר שגם נהרייה וגם מכבי ר"ג שירדו לא רצו להעמיד תקציב לליגת העל. גם הפועל עפולה שנשארה אמנם בליגת העל התפרקה ואם תשחק זה יהיה רק בליגה הלאומית. אשדוד אם כן תהיה הקבוצה העשירית בליגת העל. אבנר קופל יו"ר מנהלת הליגה הגיע לפני כשבועיים לפגישה באשדוד ושם הובטח לו שהעירייה תסייע לקבוצה בתקציב של 2.5 מיליון ₪, הנהלת הקבוצה הצליחה לגייס עוד מיליון וחצי ₪ והתקווה היא לגייס עוד מיליון או מיליון וצי  ולהגיע לתקציב של בין 5- 5.5 מיליון ₪ במטרה להקים קבוצה שתהיה קבוצה טובה בליגת העל.

 

 

 

יוני דרעי חתום בקבוצה ויהיה שחקן מרכזי בסגל בעונה הבאה. "דרעי עצמו אמר: "עשיתי היסטוריה ואני השחקן האשדודי הראשון שמשחק בליגת העל עם קבוצה אשדודית". גם רמון קלמנטה שחקנה הזר של אשדוד בעונה שעברה מחזיק באופציה לליגת העל ועשוי להיות בקבוצה. אין ספק שמדובר ביום חג עבור העיר והקבוצה שעשתה ימים כלילות בשביל להעפיל לליגה של מכבי ת"א, הפועל ירושלים וכדומה. הקבוצה תשחק באולם במקיף ז' בקריה שכבר עובר שיפוץ שיסתיים לקראת סוף השנה הבאה, אבנר קופל אפשר לקבוצה לארח שנה אחת באולם במקיף ז' מתוך הבטחה שבעונה הבאה, האולם החדש יהיה מוכן.

 

 

 

בגזרת המאמנים, יש כאמור 3-4 מועמדים שייפגשו כבר בתחילת השבוע עם הנהלת הקבוצה. ביום ראשון אמורה הנהלת הקבוצה להתכנס לישיבה ראשונה בנוסף ואז גם אמורים לקבל את המסמכים הרשמיים. בקבוצה מתכננים גם לקיים מסיבת עיתונאים רשמית ובה יימסר הודעה מסודרת. כמו כן, בהנהלת הקבוצה לא שוכחים את הקהל של הקבוצה שעזר לקבוצה לעלות לליגת העל ומתכננים לקיים מפגש עם הקהל ככל הנראה בתחילת החודש הבא.

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]