הנרי סק הוא שחקן העונה של ליגת העל בכדורסל. סק שחקנה של מכבי אשדוד/באר טוביה הוכרז למצטיין לפני תחילת משחק הגמר ביום חמישי בערב.

סק נבחר על ידי מאמני ושחקני הליגה וכך באדיבות מנהלת הליגה שהעניקה לו צמיד יוקרתי על הזכייה. 

סק שהגיע כאלמוני לאשדוד, רשם עונה אישית נהדרת והתגלה כאחד הגארדים הטובים בליגה בנוסף, הוא הצעיד את אשדוד למקום הרביעי בליגה ולשלב רבע גמר הליגה מול הפועל ת"א. כמו כן, סק ואשדוד הגיעו לשלב חצי גמר גביע המדינה.

סק עזר לאשדוד לשבור שיאי ניצחונות במהלך העונה עם רצפים של שישה בסיבוב הראשון ותשעה בסיבוב השלישי.

צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל

סק בן ה- 31 רשם ממוצעים נהדרים של 17.3 נקודות, 3.4 ריבאונדים, 6.2 אסיסטים, 55% לשתיים, 42% לשלוש ומדד 19.8 בלמעלה מ-34 דקות למשחק. 

עבור אשדוד מדובר בזכייה ראשונה של שחקן שלה שזוכה בתואר שחקן העונה של הליגה. כבוד. 

בינתיים בגזרת ההכנות לעונה הבאה, מכבי אשדוד/באר טוביה החליטה שהיא רוצה את בראד גרינברג ואמרה לסוכנו שהיא מפעילה את הסעיף בחוזה לגבי העונה הבאה. אשדוד הייתה צריכה להודיע לסוכנו של גרינברג עד ה- 15 בחודש אם היא רוצה אותו לעונה הבאה על פי תנאי החוזה ואכן הודיעה שהיא רוצה את המאמן האמריקאי המוערך.

באשדוד יחכו לגרינברג שהבטיח תשובה עד סוף החודש הקרוב ובכל מקרה גרינברג אמר לחלק מאנשי אשדוד שאם יאמן בארץ הוא יעניק עדיפות לאשדוד.

רק לאחר שגרינברג יודיע על החלטתו והקבוצה תמנה מאמן, היא תתחיל בבניית הסגל לעונה הקרובה, שהמטרה היא להשאיר את רוב הסגל דבר שבאשדוד מבינים שלא יהיה פשוט כלל.