לא רגוע במ.ס אשדוד. מעבר לאיבוד שתי הנקודות במשחק מול עכו. אשדוד גם מרגישה שוב שהיא ביכולת לא טובה, לא משיגה נקודות בקצב, וחרף העבודה שהפער גדל מ- 3 ל- 4 נק' בזכות התיקו של אשדוד וההפסד של אשקלון בחיפה, תארו לעצמכם מה ניצחון היה יכול לעשות.

כמו כן, לא רגוע גם בחדר ההלבשה. מאוריסיו החלוץ הברזילאי של אשדוד שאף הבקיע את שער היתרון של אשדוד התפרע בסיום המשחק, ספג כרטיס צהוב שני ואחריו אדום וצפוי לעמוד לדין.

מאוריסיו גם הכעיס את חבריו ובירידה לחדר ההלבשה היה עימות פיזי בינו לבין יגור פיליפנקה. הבלם כעס על החלוץ הברזילאי, מכיוון שהוא ביצע עבירה מיותרת שהובילה לשער השוויון של עכו.

צילום: עמית מצפה, באדיבות אתר ONE

כבר במהלך המשחק העיר לו על כך פיליפנקה והשניים החליפו הערות, אך מסתבר שבסיום הם המשיכו לעימות פיזי בחדר ההלבשה שנבלם רק בהתערבות שחקנים נוספים שמיהרו להפריד ביניהם.

מאוריסיו עצמו היה עצבני מאד, הרבה לדבר עם השופט, ותיבל את זה בהרבה תנועות ידיים. מאוריסיו בכל מקרה ייעדר מהמשחק הבא של אשדוד בליגה. 

כמו כן, ישנה ביקורת על המאמן עמיר תורג'מן, בקבוצה מעריכים את העבודה שעושה המאמן, אבל ניהול המשחק שלו מול עכו וקביעת ההרכב עלו כנראה לאשדוד במשחק. כמו כן, בקבוצה לא אהבו את הדיבורים שלו, כאילו "עכו לא הגיעה לשום מצב ואשדוד הייתה בתוכנית המשחק שלה".

בקבוצה אמרו: "עכו הגיעה לשלושה- ארבעה מצבים ויכולה הייתה לנצח, לא בטוח שאנחנו היינו הקבוצה הטובה על הדשא, לא ברור איזה משחק ראה עמיר", אמרו באשדוד, בביקורת נוקבת ביותר.

כמו כן, נשמעה ביקורת גם על ההרכב וניהול החילופים, "שחקן כמו אור אינברום חייב להיות בהרכב, הוא הגיע מבליגה כחיזוק וכשחקן שאמור לעשות את ההבדל, בינתיים בלי כמעט דקות משחק הוא חתום על 6 נק' שהקבוצה השיגה", אמרו באשדוד.

צילום: עמית מצפה, באדיבות אתר ONE

"לתורג'מן יש הרבה מאד אשראי על העבודה שהוא בקבוצה והשיפור שיש באווירה מסביב, אבל יש החלטות לא ברור, למה דור ז'אן מקבל אשראי בלתי נגמר בהרכב, גם שחר פיבן, לא בטוח שויקטור גנב שנמחק לגמרי, או מושל, דין דוד ובטח אינברום לא עדיפים עליהם", אמרו באשדוד.

תורג'מן מעריך מאד את העבודה שעושה דור ז'אן מבחינת עבודה במגרש, עמידה טקטית וכדומה, כנ"ל לגבי שחר פיבן ונראה שתורג'מן מעדיף ללכת עם השחקנים שהוא מכיר.

בנוסף, יש בקבוצה גם ביקרות על כל נושא המשמעת, "עמיר הראה שהוא מפגין אפס סובלנות לנושא, אבל אי אפשר להתעלם מזה שכל שבוע יש עבירת משמעת אחרת וכל פעם שחקן אחר, לעיתים צריך לא לראות או לשמוע, בטח בתקופה כזאת, שכולם בלחץ וכבר נמצאים שנה שלמה אחד עם השני".

המאמן עצמו אמר בסיום: ""קיבלנו גול כואב מאוד בשנייה של חוסר ריכוז. צריך לתת את השני וכשלא עושים את זה, משלמים. צריך לעשות הכול נכון עד הדקה האחרונה.

תכנית המשחק עבדה בדיוק כמו שרצינו חוץ מהדקה האחרונה. זה מבאס, מעצבן אבל נמשיך לעשות את הדברים כמו שצרים כדי להשאיר את הקבוצה בליגה.

צילום: עמית מצפה, באדיבות אתר ONE

את כל המשחקים שלנו ניצחנו מדקה 85 ומעלה, אז זה הולך לשני הכיוונים. אנחנו תמיד נבדוק את עצמנו אבל ברוב המשחקים היינו שם עד הסוף". על האדום של מאוריסיו: "זה לא צריך לקרות, אנחנו נטפל בזה בתוך הקבוצה".

על מאוריסיו, שהשתולל בסיום וספג כרטיס אדום, ואולי אף יספוג הרחקה ליותר ממשחק אחד בעקבות דברים שהוא אמר לשופט, אמר המאמן: “ברור שהוא יחסר, בדברים שלנו נטפל בתוך הקבוצה בצורה מסודרת ועניינית, השחקנים צריכים לנהל את עצמם עד הדקות האחרונות, אנחנו נטפל בזה”.

קשר אשדוד וובה בראון: "אני לא חושב שהיה חסר לנו משהו. זה מאכזב מאוד, נכון. זה מה שהוחלט למעלה. אנחנו נתחיל להתכונן ממחר למשחק הבא, אין מה לבכות על המשחק הזה. מה שהיה זה היסטוריה, אנחנו נתכונן ונחשוב על המשחק הבא. אני שמח שהדברים בינתיים תלויים בנו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]