רגע לפני שחלון ההעברות של ינואר נפתח, במ.ס אשדוד מבינים שחייבים לבצע שינוי משמעותי, על מנת לחזור ולזכות בנקודות, כשכרגע ארבע נקודות מפרידות בינם לבין העלייה מעל הקו האדום.

אחרי שבוע עם לא מעט ספקולציות בנוגע לעתידם של מאוריסיו ואדילסון באהיה, או לחזרתו האפשרית של אור אינברום, שבראשון יפגשו את עירוני ק"ש בידיעה שחרף כל הרצון לחיזוקים אשדוד חייבת נקודות ובאופן דחוף.

השם החם מבחינת אשדוד, הוא כמובן אור אינברום שמבוקש בעוד קבוצות חוץ מאשר אשדוד. השחקן עצמו מקווה לסגור את כל נושא ההעברה שלו בזמן קצר בכדי להתחיל להתאמן עם הקבוצה החדשה שלו מי שלא תהיה.

אינברום כאמור כבר נמצאת באשדוד לחופשה, כבר לא יחזור למאריבור אליה השתייך בחלק הראשון של העונה והוא מחכה להחלטת גנט המחזיקה בכרטיסו.

מאחר שבגנט התחלף מאמן, קיים סיכוי שהוא ירצה שהשחקן יחזור לבלגיה לחלק השני של העונה וינסה להשתלב. יחד עם זה, יתכן שגנט תאשר את השאלתו של אינברום לקבוצה בישראל ולזה מחכות מ.ס. אשדוד והפועל חיפה.

צילום: ארכיון

בחיפה רוצים את אינברום ושוחחו איתו כבר לפני כחודש. מאמן הקבוצה ניר קלינגר אימן את אינברום במשך שנתיים באשדוד ושוחח איתו טלפונית כמה פעמים כדי לסגור את הגעתו.

יתרה מכך, הבלגים הבהירו תחילה באמצעות סוכנו של אינברום כי אם הוא יושאל לקבוצה בארץ זה יהיה רק לקבוצת צמרת.

אולם בשבוע האחרון, אחרי שאינברום חזר לארץ ונמצא כל הזמן באשדוד, מופעלים לחצים גדולים מצד מ.ס. אשדוד הן על השחקן והן על סוכנו לצרפו בהשאלה עד תום העונה.

באשדוד סימנו את אינברום כבורג מרכזי בסיכויי ההישארות בליגה ועושים הכל על מנת לסגור את הסכם ההשאלה מול גנט. בימים האחרונים מפעלים אנשי אשדוד כולל שחקנים לחצים כבדים על השחקן ועל סוכנו במטרה לשכנע אותו לחזור לארץ ולשחק כמושאל בחלק השני של העונה באשדוד ולעזור לה להישאר בליגה.

אינברום הביע את הסכמתו לשוב ולשחק במ.ס. אשדוד כמושאל עד תום העונה וכעת מחכים בקבוצה לסיכום מול גנט קבוצתו הבלגית, שתקבע להיכן הוא יושאל.

אינברום מיעט לשחק העונה. אחרי שנמכר ממ.ס. אשדוד לגנט, הוא הושאל למאריבור הסלובנית וכמעט שלא ראה דשא. הדבר אף פגע במעמדו בנבחרת האולימפית והוא לא שותף במשחקים.

עמיר תורג'מן מאמן הקבוצה אמר בנושא אינברום והחיזוק בכלל: "נסיים את השבוע הזה ואז נתחיל לדבר על שחקנים, לא צריך לעשות את זה מוקדם מדי.

אנחנו כבר יודעים מה חסר, ולפי זה ננסה להביא. אבל לפני כן, אנחנו רוצים להרוג את המשחק בראשון. הליגה ממשיכה, לא נעצרת. אם נסתכל על מה שאנחנו רוצים להביא ולא נסתכל על הליגה שיש לנו ועל המשחקים, אז נעשה טעות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]