ענף הכדורסל בעיר עובר מהפכה של ממש, החל משלב בתי הספר דרך קבוצות הליגות בכמה וכמה מועדונים מגיע הענף הפופלארי לאלפי ילדים בעיר, כמו כן נפתחה השנה, לראשונה באשדוד מגמת כדורסל בתיכון מקיף ז׳, זהו פיילוט ראשוני שבעתיד מתכננת רשות להרחיב את פרוייקט מגמות הספורט לענפים שונים ובמקיפים שונים בעיר. 

גם ליגת הכדוסל לתיכונים הציבה לעצמה רף גבוה כשהתכנית היא להתקבל לליגה הארצית לתיכונים עם קבוצה אטרקטיבית שתייצג את העיר במישור הארצי. 

בליגת הכדורסל מושקעות המון אנרגיות מצד המורים ומצד רשות הספורט, בני חזקיה שאחראי על המיזם מספר על הענות יוצאת דופן מצד המורים לחינוך גופני בתיכונים. 

יורם אסרף מנכ״ל רשות הספורט: ״ליגת התיכונים הוא אחד ממיזמי הדגל של רשות הספורט, צריך לראות בעיניים את אלפי התלמידים המגיעים לעודד נערים ונערות צובעים/ות את ההיכלים ולא מפסיקים לעודד את שחקניהם, מלבד התרומה הספםורטיבית זהו מיזם חברתי ממדרגה ראשונה.

אני מברך על ההענות של מנהלי/ות בתי הספר והמורים/ות לחינוך גופני על האנרגיה והמאמצים שהם משקיעים במיזם. ההצלחה היא בעיקר שלהם ושל תלמידיהם. אנחנו נמשיך לתת את הפלטפורמה וכל שישדרש להצלחת המיזם".

צילום ארכיון: ODREY - פבל טולצ׳ינסקי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]