חוג אוהדי מ.ס אשדוד החליט להרים את הכפפה ולנסות לעזור לקבוצה במאמצי מול ההתאחדות לכדורגל ובתי הדין. הבוקר (ג') שלחו ראשי האוהדים מכתב רשמי מטעמם ובו הם מגנים את גילויי האלימות של חלק מהקהל שנכח באצטדיון הי"א ביום ראשון בערב במשחק מול ב"ש. במכתב כותבים האוהדים שלאורך כל השנים הקבוצה וקהל האוהדים היו לוקחים את גביע ההגינות לא הגיוני שפתאום הקהל של אשדוד הפך לקהל אלים.

 

 

"יכול להיות שבאותו יום החליט אוהד משולהב לעשות מעשה שלא משקף את כלל אוהדי אשדוד, אבל בגלל תפוח רקוב אחד לא זורקים את כל הארגז, במיוחד מכיוון שהמקרה מאד מעורפל ולא ברור מה קרה שם". אוהדי הקבוצה מציניים שהם לא רוצים להיות הכבשה השחורה של הליגה ולהפוך לסוג של בעיה. אוהדי אשדוד מצרים גם על ההיתממות של אוהדי ב"ש שלדבריהם "הרבה קבוצות נרגמו באבנים בדרך לב"ש או חזרה ממנו", כך על פי דברי האוהדים. את המכתב חותמים אוהדי אשדוד שוב בבקשת סליחה על אירועי יום ראשון ומביעים תקווה שהאירועים שהיו לא יחזרו עוד, אך יחד עם זאת האוהדים דוחים בתוקף את הניסיון להשחיר את הקהל האשדודי ולנסות להפוך את התדמית של הקהל של אשדוד לקהל אלים שההיפך הוא הנכון.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]