במכבי אשדוד דיברו כל השבוע על שיטת הקיזוז, לא, אף אחד לא חושב לעבור לשיטה של אבי לוזון, פשוט בעקבות הפסדי הבית לחולון ולראשל"צ וניצחון החוץ על בני השרון בקבוצה יודעים שכל דבר פרט לניצחון הערב (א', 20:00, הקריה) מול מכבי חיפה יהיה בבחינת לא עשינו כלום. בנוסף בקבוצה מודעים לבעיית חוסר היציבות של הקבוצה ומקווים שבעקבות ההתייצבות בסגל הקבוצה וכן המומנטום של הקבוצה בעקבות שני הניצחונות של הקבוצה יגרמו לקבוצה לרשום גם היום ניצחון בית על חיפה. בנוסף, באשדוד מודעים לעניין שקבוצה כמו חיפה מגיעה במצב רע וזה שאלה של זמן עד שהקבוצה עלולה להתפוצץ בתקווה שזה לא יקרה דווקא הערב.

 

 

 

הקהל, הקהל, הקהל

מתחילת העונה חלק בלתי נפרד מההצלחה של הקבוצה זה קהל "הדולפינים" של הקבוצה, עד כה במשחקי הבית זה אמנם לא בא לידי ביטוי אבל דווקא במשחק בהרצלייה הבודדים שהגיעו מאשדוד דחפו את הקבוצה קדימה. הערב מול חיפה זה הזמן של הקהל לדחוף את הקבוצה לניצחון שלישי רצוף ושלישי בבית. למרות שהקבוצה עד כה לא הרשימה במשחקי הבית הערב זה יהיה הזמן של הקהל להראות מה הוא שווה לקבוצה שלו. במשחק מול נתניה אהבו ראשי הקבוצה את העובדה שהקהל עבר לעודד משני צדי המגרש מול חיפה מקווים בקבוצה שהקהל יתחיל את המשחק ככה. באשדוד יודעים שרק דרך הלחימה והאנרגיות שהיו בבני השרון הן יוכלו לרשום גם הערב ניצחון על חיפה. בקבוצה מרוצים עד כה מהשתלבות של הזרים בקבוצה שארבעת הזרים מספקים תרומה מכובדת מידי משחק. בנוסף, העובדה שראמל בארדלי עולה מהספסל בהחלט מוסיפה הרבה כוח אש מהספסל עבור אשדוד. "ברור שזה לא מצב אידיאלי, אבל זה דבר מתוכנן מכורח האילוץ, בארדלי הוא מסוג השחקנים שיכולים לעלות מהספסל ולתרום כאילו הוא פתח בהרכב", מסביר שי האוזמן.

 

 

 

האוזמן: "הקהל שלנו בבית שווה לפחות 15 נק'"

בחיפה, מחכים כאמור למשחק שיחבר אותם, באשדוד מקווים שזה לא יקרה הערב, פרנק רובינסון, שהיה חסר מאוד בשבוע שעבר, חזר לאימונים לאחר שהתאושש חלקית מהפציעה בשרירי הבטן ואמור ליטול חלק במשחק. גם סשה בראטיץ' עדיין לא כשיר במאת האחוזים, אך צפוי לשחק. אי ודעות קיימת בנוגע למצבו הרפואי של הרכז אבי בן שימול שנעדר משני האימונים האחרונים של הקבוצה בשל פציעה בכתף. מי שיצטרך לחפות על חסרונו של בן שימול הוא הרכש מקבוצת הבת, הרכז המתאזרח, דרו האוזמן. באשדוד כאמור בונים רבות על הקהל המקומי, "אחרי שניצחנו בבני השרון", מספר המנהל המקצועי עו"ד שי האוזמן, "ישב במשחק עוזר המאמן של חיפה והוא תפס את הראש כי הוא ידע שחוץ מהניצחון הוא צריך לשחק מול אולם מלא, ואולם מלא הערב שווה לנו 15 נק' הבדל". אשדוד תרצה הערב לפתוח את המשחק הרבה יותר טוב מהמשחקים האחרונים ולהימנע מהבור הרגיל של הקבוצה בפתיחת המשחק. באשדוד יודעים שגם חיפה תרצה לבוא ולפתוח חזק את המשחק ויש לה את הכלים לעשות זאת. "חשוב שיבינו שמדובר בקבוצה שיש לה 5 זרים 3 מתאזרחים וישראלי בכיר כמו כדיר, זו קבוצה שנבנתה בכדי להגיע לפיינלפור והמיקום הנוכחי שלה כרגע הוא טעות", אומרים בקבוצה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]