ב- 24 שעות האחרונות הגברו השמועות על זה שנאור גלילי יו"ר קבוצת הנשים שוקל את המשך דרכו בקבוצת הנשים של מכבי אשדוד, גלילי שוקל גם את המשך דרכו בחיים הציבוריים בכלל. גלילי אמר הבוקר לכתב "אשדוד נט": "יש לי בהחלט מחשבות, אבל אני רחוק מלקבל החלטה, בשלב הזה יש לי החלטות יותר חשובות שאני צריך לקבל בשלב יותר מיידי". גלילי הוסיף: "ישנם לא מעט גורמים שמנסים לפגוע באבא שלי דרכי ואני לא אסכים לכך, כל עוד הפגיעה היא בי באופן אישי יש לי כתפיים רחבות כדי לספוג את זה, אבל ברגע שמנסים לפגוע גם בבנות ובקבוצה שכל העיר לזה אני לא מוכן".

 

 

 

חשוב לזכור שגלילי בנה את קבוצת הנשים של מכבי אשדוד במו ידיו ומחשיב את הקמתה של הקבוצה לפרויקט חיים שלו, "אני לא חשוב שיש דוגמא לפרויקט דומה בעיר, חבל שאותם גורמים רוצים לזרוק את הפרויקט המבורך הזה לפח". חשוב לזכור שההחלטה עדין לא התקבלה וגלילי רק שוקל את המשך דרכו. גלילי שתרם רבות מזמנו האישי לקבוצה ואף מכספו ללא לקבל שקל אם יעזוב עשוי הצעד להיות כמכת מוות לקבוצת כדורסל הנשים של מכבי אשדוד. "גלילי שיחד עם עוד רבים מאנשי מכבי אשדוד בנה את הפרויקט הזה במו ידיו, עזיבה שלו עשויה להיות בכייה לדורות", אמר מקורב לגלילי. אין ספק שבזמן הקרוב אנו צפויים להתפתויות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]