אם אלחמיד יעבור לב"ש, אשדוד תדרוש את וובה בראון, השם של דן מורי עלההעניין שמגלה הפועל ב"ש בבלם מ.ס אשדוד, חתאם עבד אלחמיד נמשך. אמנם כרגע ג'קי בן זקן לא מעוניין למכור את השחקן הטוב ביותר שלו, אבל באשדוד לא פוסלים שבכל זאת תהיה עסקה. במידה וכן, עשויה אשדוד לבקש את וובה בראון בתמורה יחד עם כסף כמובן. דן מורי ששוחרר מבית"ר עלה בהקשר של חיזוק ההגנה באשדוד

הפועל ב"ש ממשיכה להביע עניין רב בבלם מ.ס אשדוד חתאם עבד אלחמיד. באשדוד מודעים לרצון של ב"ש, אך כרגע ג'קי בן זקן לא מוכן לשחרר את אלמיד השחקן אולי הכי חשוב שלו בקבוצה.

"שעטר הגיע הוא קיבל הבטחה לחיזוק הקבוצה, לסגל טוב, שחרור אלחמיד כמו קינדה רק יחליש את הקבוצה", אמרו באשדוד. "גם התחליפים לא באותה רמה ובטח לא באותה רמת מחיר.

אלא שבישראל ובפרט באשדוד הכל יכול להיות. עד סיום חלון העברות דברים יכולים לקרות ובאשדוד שנמצאים בקשרים טובים עם ראשי ב"ש, עשויים בכל זאת לפגוש דברים.

בסופ"ש הקרוב אמורים ראשי אשדוד וב"ש להיפגש, חלק טוענים שמדובר בפגישה חברית ושמדובר בצירוף מקרים שזה קורה בעיתוי הנוכחי, אולם לא מן הנמנע שהשם של אלחמיד יעלה.

"הקבוצות וראשי הקבוצות ביחסים טובים, ברור שאם יקרה משהו לב"ש יש עדיפות אצל אשדוד ולהיפך", אמר גורם בקבוצה. באשדוד כבר אמרו שאם יינתן אור ירוק לעסקת אלחמיד הם יבקשו חוץ מכסף את וובה בראון ואמיר חלאליילה החלוץ הצעיר של ב"ש.

ללא קשר לאלחמיד באשדוד מחפשים חיזוק ושם שעלה, הוא בלמה המשוחרר של בית"ר ירושלים, דן מורי שיכול לבוא כחיזוק לממרכז ההגנה של אשדוד.

אחרי השחרור/עזיבה של הבלם הברזילאי פבריסיו סילבה, באשדוד מחפשים חיזוק למרכז ההגנה שכולל את אלחמיד וניר ברדע בלבד.

"מורי הוא אופציה טובה, הוא מכיר את הליגה, העובדה שהוא שוחרר מבית"ר עוזרת ובנוסף הוא חוסך שחקן זר למקום אחר", אמרו באשדוד.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה