האחים אורון (30) ובר (22) כחלון, מלמדים באשדוד קפוארה ו-MMA - אורון מאמן מעל ל15 שנה ובר עוזר לו מגיל קטן. אורון, אלוף ארה"ב 3 פעמים- בשנים 2013-2015 ואשתקד זכה ב- mfc  גם בתואר אלוף האלופים .האחים החלו להתאמן מגיל שנתיים אבא שלהם, ניסים כחלון היה היחיד בארץ והראשון ששילב בין התחומים והם אלו שניהלו את התחרות ואף השתתפו בעצמם- בר בעצמו נלחם בקרב הראשון בקרב mma וניצח בסיבוב הראשון בהכנעה. אורון , שנלחם בקרב השמיני וכמובן ניצח אף הוא.
האחים כחלון, צילום פבל טולצ'ינסקי ל- ODERY
האחים כחלון, מלמדים במרכז הקהילתי ברובע ט' מתאמנים החל מגיל 4 ועוד בוגרים וגם במרכז קהילתי 'טנה'(רובע ה') ובסיטי - בבית הספר 'היובל'.

בתחרות השתתפו זה באחר זה 26 מתחרים מאשדוד, באר שבע ירושלים חיפה תל אביב רמלה רמת השרון, כולם מעל גיל 18 ונחשבים ללוחמים הכי טובים בארץ ולא רק- היו כמה עם תארים בינלאומיים. בקהל, ניתן היה לראות בעיקר גברים ומעט נשים יחסית שרובן בנות משפחה של הלוחמים השונים. התחרות הינה בין הארגונים היחידים בארץ שהקרבות נחשבים ברקורד המקצועני - עולמי. 
פבל טולצ'יסקי לodrey
ב- MMA (מיקס מרשל ארט) מדובר בלחימה משולבת. צריך לדעת את כל אמנויות הלחימה ולהתמקצע בהן, שכן קרב יכול להתחיל בעמידה לעבור להיאבקות על הקרקע.  כל קרב MMA אורך 3 סיבובים של 5 דקות. קרב ג'וג'יצו- סיבוב 1 של עד 10 דקות או בהכנעה וקרב אגרוף- אורך 3 סיבובים של שלוש דקות
פבל טולצ'ינסקי ל- ODERY
בקרוב, יחלו אימונים בקבוצות חדשות החל מחודש ספטמבר לבנים ובנות מתחילים ומתקדמים, בכל הגילאים. האחים כחלון מיומנים בעצמם ומלמדים את כל הסגנונות- בכל יום אימון מסגנונות אמנות לחימה אחר. 
בתחרות שפטו עשרה שופטים בכירים מאיגודים שונים של אמנויות הלחימה השונות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]