מחנות הקיץ של רשות הספורטבקיץ האחרון הפעילה רשות הספורט העירונית שני מחנות קיץ, מחנה שייט ומחנה ג׳ודו. מחנה הג׳ודו נוסד לראשונה השנה עם פתיחתו של המרכז למצויינות בג׳ודו, באולם החדש של בית הספר ״רבין״ ברובע טו׳. המחנה השני. למחנה השייט, שהיה עד כה בשני מחזורים נוסף מחזור שלישי ובנוסף סדנת שייט מקצועי ובכל מחזור הוכפלה כמות החניכים

צילום: רשות הספורט

המחנות סובסדו ע״י רשות הספורט ועמדו על מחירים אטרקטיביים במיוחד, לדוגמא, מחנה הג׳ודו עמד על 500 ש״ח בלבד וכלל, 10 ימי פעילות חוויתית עם דגש על ערכי המשמעת והכבוד ההדדי, יחד עם ימי כייף שכללו בריכה, משחקי חברה חוויתיים והכל באולם הממוזג והחדיש של המרכז למצויינות בג׳ודו בבית הספר ״רבין״.

במרכז לספורט ימי נכנסה הגולשת האולימפית מעיין דוידוביץ׳ לניהול המרכז בתחילת הקיץ והנוכחות שלה העצימה את המשיכה של הנערים למחנות השייט, תחת הסיסמא ״בואו אלינו לים״ הופעלו 3 מחנות קיץ שהתמלאו עד אפס מקום ובנוסף בסוף הקיץ תקיים מעיין סדנת שייט מקצועית נוספת.

המודעות והקירבה לים ולג׳ודו הגדילו משמעותית גם את החניכים לשנת הפעילות שההרשמה אליהם נמצאת בימים אלה בעיצומה. למרכז השייט ולמרכז למצויינות בג׳ודו תכניות מגוונות לשנת הפעילות 2017/8 ופרטים ראשוניים ניתן לקבל כבר עכשיו במשרדי רשות הספורט או במרכזים עצמם.

צילום: רשות הספורט

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה